Samsung LC27JG50QQU Zilver Review
23 oktober 2018, laatste update op 23 oktober 2018, 2.286 views Rapporteer
Testpanel +1
Complete monitor met prima prijs kwaliteit verhouding en prestaties.
Pluspunten
  • Mooie kleurweergave
  • Prijs/kwaliteit
  • Goede bouwkwaliteit
  • Mooi design met kleine bezels
  • OSD menu is netjes en gebruiksvriendelijk
  • Lage inputlag
  • Geen onnodige toeters en bellen
  • Hoge PPI
Minpunten
  • Ontbreken Displayport kabel
  • Glossy plastic voet (je moet ervan houden)
  • Ghosting
  • Geen Freesync/Gsync
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Algemene kenmerken
Deze curved monitor, de Samsung LC27JG50QQU heeft een LCD scherm met een diagonaal van 27” en een resolutie van 2560x1440 (Quad HD), wat zorgt voor een goede hoge PPI. Daarnaast heeft de monitor een refresh rate van maar liefst 144 Hz. Zoals aangegeven is dit scherm curved, waardoor het scherm een opvallende mooie kromming heeft. Het scherm beschikt over 2x een HDMI en één Displayport aansluiting.
De HDMI en Displayport aansluitingen.
Onderkant van scherm en glossy voet.
Bouwkwaliteit en vormgeving
Voorkant van scherm.
Achterkant van scherm.
Zijkant en achterkant.
Zoals op de foto hieronder te zien is, heeft de monitor een Vesa 75mm bevestigingspunt voor beugelbevestiging. Daarnaast kan een meegeleverde afdekplaat en beugel aan de voet zorgen voor het netjes wegwerken van kabels.