Samsung LC43J890DKU Zwart Review
11 oktober 2018, laatste update op 11 oktober 2018, 8.794 views Rapporteer
Testpanel +2
Pluspunten
  • 120Hz
  • Bijzonder veel workspace
  • Strak design
  • Robuust
  • KVM Switch
  • Picture by Picture
Minpunten
  • Coating niet helemaal mat
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Samsug LC43J890DKU; CJ89
Uiterlijk
Assemblage
De specs
Screen Size (Inch)
43.4
Schermafmeting (cm)
110.2
Screen Size (Class)
43
Plat / Gebogen scherm
Curved
Active Display Size (HxV) (mm)
1052.3 x 328.8
Kromming van het scherm
1800R
Aspect Ratio
32:10
Type paneel
VA
Helderheid (normaal)
300cd/m2
Peak Brightness (Typical)
N/A
Helderheid (Min)
250cd/m2
Contrast Ratio Static
3000:1(Typ),2400:1(Min)
Dynamische contrast verhouding
N/A
HDR(High Dynamic Range)
Resolutie
3,840 x 1,200
Reactiesnelheid (ms)
5(GTG)
Kijkhoek (H / V, graden)
178°(H)/178°(V)
Kleurondersteuning
16.7M
Color Gamut (NTSC 1976)
Color Gamut (DCI Coverage)
sRGB dekking
Adobe RGB dekking
Refresh Rate
120Hz
Kleurweergave
Gaming
Curved
Featureset
De Samsung CJ89 heeft een paar in het oog springende features:
  • Picture by Picture
  • KVM Schakelaar
  • 120Hz
  • Twee USB-C poorten
  • Built-in speakers
  • Flicker-free
Picture-by-picture met KVM Schakelaar
OSD
De prijs
Conclusie
Alle afbeeldingen
Beoordeel deze review:
Heb jij ook een Samsung LC43J890DKU Zwart?
Deel je ervaringen en help andere tweakers!
Schrijf review
Reacties (9)
Sorteer op:
Weergave:
Ik mis het stukje over de conclusie.
Of komt die nog?
Ik ben benieuwd hoe je het scherm ervaart met 3 vensters van gelijke grootte? Ik heb nu de 34 inch ultrawide van Samsung, maar die ga ik retourneren. Prima scherm, maar net te smal gevoel bij 3 vensters naast elkaar. Twijfel nu tussen deze 43 inch en de 49 inch, waarbij die laatste weer erg huge wordt voor mijn gevoel. Zou je een foto kunnen plaatsen met t scherm in 3 gelijke vensters verdeeld en mss aangeven hoe breed 1 venster dan is?