Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 1.939,- op 31 juli 2017.
Specificaties
-
Mount
Canon EF -
Soort lens
Zoom -
Lensstructuur (elementen/groepen)
16/13 -
Brandpunt (minimaal)
24mm -
Diafragma (maximaal)
2,8 -
Brandpunt (maximaal)
70mm
Belangrijkste specificaties
-
Mount
Canon EF -
Soort lens
Zoom -
Lensstructuur (elementen/groepen)
16/13 -
Brandpunt (minimaal)
24mm -
Diafragma (maximaal)
2,8 -
Brandpunt (maximaal)
70mm
Lens
-
Mount
Canon EF -
Soort lens
Zoom -
Lensstructuur (elementen/groepen)
16/13
Brandpunt / Diafragma
-
Brandpunt (minimaal)
24mm -
Diafragma (maximaal)
2,8 -
Brandpunt (maximaal)
70mm -
Diafragma (minimaal)
2,8 -
Diafragmabladen
8x
Vergroting
-
Vergrotingsfactor
0.29 -
Minimale focusafstand
38cm
Stabiliteit
- Focusmechanisme Automatische Focus (motor in lens)
-
Autofocusmotor
USM - Ultrasonic Motor (Canon)
Afmetingen
-
Filtermaat
77mm - Diameter cameralens 83,2mm
-
Lengte
123,5mm
Gewicht en kleur
-
Gewicht
950g -
Kleur
Zwart
Meer informatie
- Product Canon EF 24-70mm f/2.8L USM
- Categorie Cameralenzen
- Merk Canon
- Serie EF
- Tweakers ID 91359
- EAN 3610170537564, 4960999114385, 5051964094999
- SKU 8014A003AA, 8014A008, 8014A008AA, EF 24-70 mm f/2.8 USM
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Beste beoordeelde review
In het normale zoom bereik is dit de koning van de Canon EF serie. Het is een lens met een constant diafragma van 2.8 en een 77mm filter diameter. Het is een lens met terecht een rood randje (L serie). De bouw kwaliteit laat al meteen zien waar je mee te maken hebt. Het is een grote en zware lens (970 gram, om je voor te stellen wat dit betekend denk aan een pak melk op de body van je camera). Het is ook niet een bijzonder geschikte lens om onopvallend een plaatje te stelen. Zeker met een lenskap er op is het een zwaar ding. Een battery grip op een 20D maakt dat het geheel van camera en lens beter in evenwicht is maar zonder grip is het duidelijk een combi die neigt naar voorover kantelen.
De autofocus wordt bedient met een USM mechaniek dat snel en stil is. Er zit een knop op om dit uit te scjhakelen maar omdat je FTM hebt, wat wil zeggen dat je altijd na het auto focus process met de hnad kunt bijstellen, is dit vrij zinloos voor de meeste situaties.
De zoom is niet(!) internal en dat betekend dat de lens uitschuit als je van 70 mm naar 24 gaat. Met een 1.6 crop factor van een 20D kom je soms te kort aan de 24mm kant.
De platen die deze lens produceert zijn niet aleen super scherp maar ook vol van kleur, mooi contrast...
Pluspunten
pure kwaliteit van bouw en beeld
Minpunten
geen interne focus, gewicht en prijs
