Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 235,59 op 2 januari 2017.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
-
Soort toetsen
Topre switch -
Type verbinding
Draad -
Toetsenbordindeling
Qwerty - Taal US Internationaal
-
Desktopset
- Aansluiting toetsenbord USB 2.0
Belangrijkste specificaties
-
Soort toetsen
Topre switch -
Type verbinding
Draad -
Toetsenbordindeling
Qwerty - Taal US Internationaal
-
Desktopset
- Aansluiting toetsenbord USB 2.0
Verkrijgbaar sinds: 2 november 2014
Alles openen
Set
-
Desktopset
Verbinding
-
Type verbinding
Draad - Aansluiting toetsenbord USB 2.0
Taal
-
Toetsenbordindeling
Qwerty - Taal US Internationaal
Switch
-
Soort toetsen
Topre switch - Merk switch Overig
Eigenschappen
-
Toetsenbord eigenschappen
Compact, Gametoetsenbord, Multimediatoetsen
Gewicht en kleur
-
Kleur
Zwart
Garantie en bijzonderheden
- Fabrieksgarantie 3 jaar carry in
Meer informatie
- Product CM Storm NovaTouch TKL
- Categorie Toetsenborden
- Merk CM Storm
- Tweakers ID 416249
- EAN 0884102026195, 4719512047200, 8841020261956
- SKU SGK-5000-GKCT1-US
Redactie
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4,5
4.5 van 5 sterren
2
2
0
0
0
Beste beoordeelde review
De high-end Topre switches maken de NovaTouch een bijzondere ervaring. Het is een razendsnel en super degelijk toetsenbord, maar de uitvoering is wel wat basic. Echte toetsenbord liefhebbers zullen hem zeker een keer moeten uitproberen, maar met een adviesprijs van 180 euro valt hij voor de grote markt af.
Pluspunten
Topre-switches maken hun reputatie voor mij waar: degelijk, maar het gevoel is erg goed en soepel De switches zelf activeren opvallend snel, en springen ook snel terug gereed voor de volgende aanslag Het compacte model van de NovaTouch maakt hem mobiel, en geeft je muis meer ruimte Bouwkwaliteit is degelijk, coating en keycaps voelen prettig Stil bij gevorderde typers die hun knoppen niet constant tot op de bodem drukken. Een aantal handige extra's als een set O-ringen, keycap puller, en losse micro-USB kabel. Goedkoop voor een Topre-bord, en tevens lijkt de NovaTouch het enige Topre-bord welke binnen de Benelux te bestellen zal zijn Compatible met Cherry MX keycaps, dus erg nar eigen wens aan te passen.
Minpunten
Alles draait om de switch zelf, verder ontbreken echt opvallende features die je bij de 80 euro kostende Rapid-i al niet hebt gekregen (En daar krijg je nog een hele toffe backlight feature) Je moet dus erg diep in de buidel tasten enkel voor het Topre/NovaTouch gevoel Ontbreken van numpad zal de zakelijke gebruiker mogelijk dwars zitten, terwijl de zakelijke look gamers mogelijk niet genoeg aan spreekt. Als je constant knoppen tot op de bodem drukt is hij iets stiller dan Cherry bordjes, maar zeker niet "stil" vanwege de terugslag.
Vraag & Aanbod
1 advertentie voor dit product
1 aangeboden, vanaf € 200,-
Wil je je eigen tweedehands product adverteren?
Meer over handelen in Vraag & Aanbod »
/u/468821/crop594848c6b86e5.png?f=community)