Tweakers
Tweakers
Met Dragon Age: Inquisition levert BioWare niet alleen een game af die het mindere Dragon Age 2 ruimschoots goedmaakt, het bezorgt rpg-liefhebbers een game die ze zich nog lange tijd zullen heugen. De spelwereld is gevarieerd, kleurrijk en vooral heel groot en gevuld met meer quests dan je kunt tellen. Die quests, en vooral de quests in het hoofdverhaal, zorgen voor een flink aantal memorabele momenten waarbij de klasse en het schrijftalent er vanaf spat. Tel daar nog de vele andere zaken waar spelers zich mee bezig kunnen houden bij op, en de hoge mate van vrijheid die er is in de game, en je hebt een game te pakken die zich weleens bij de klassiekers binnen het rpg-genre zou kunnen gaan voegen. Lees verder »
DAI is een overvolle prachtige game met bakken lore, sloten met gear en karrevrachten vol met omgevingen en quests. De nadelen voor de pc zitten hem vooral in de UI en ingame controls - maar netto slaat de game balans duidelijk door naar awesome!
Erg leuk spel wanneer je het met een controller speelt (Actie RPG Mode). Ik speel het nu via Steam link op de TV met een Xbox controller. En dat werkt geweldig als coach game.
Anders dan de vorige Dragon Age spellen, maar wel een fantastisch avontuur.
Mooie game voor mensen die van RPG houden. Grote ingame wereld, met een mooie main story quest line. En heel veel side quests.
Ik heb al een tijd Dragon Age 1 en 2 in bezit en heb deze altijd met plezier gespeeld. Tot op heden heb ik dit spel alleen nog niet stabiel kunnen draaien. Ik heb een goede computer maar hij crashed continue na ongeveer 5 à 10 minuten speeltijd.
Het spel is zeer uitgebreid, de verhaallijn is goed en het ziet er grafisch ook verbluffend uit. Vooral de gevechten met de immense draken zijn super gaaf om te beleven. Character creation is ook erg uitgebreid. Heb soms wel uren hieraan besteed.
Dragon Age Inquisition is naar mijn mening één van de betere MMORPG games van dit moment. Grafisch ziet deze game er uitstekend uit, weinig tot geen bugs in het spel, goede verhaallijn. Na 24 uur aangameplay verveeld deze game nog steeds niet!
Een heel goed spel op een paar puntjes na. Mijn grootste minpunt ligt toch op het feit dat het verhaal zich extreem langzaam voortzet. Je moet allemaal stomme kleine dingetjes doen om daarna een iets grotere missie te mogen doen.
Helaas is de besturing te ingewikkeld om binnen een uur of 20 onder de knie te krijgen. Met zn 4 en de vijanden te lijf lukt me gewoon niet ik wordt steeds afgeslacht. Verder oogt het fantastisch. Beoordeel als 'goed' want de doorzetter zal er veel pret aan beleven
Goed en vermakelijk spel. inmiddels al 45 uur er inzitten en kan nog even door gaan. Ziet er mooi uit, soms iets te glimmend voor mijn smaak. Draai het spel op high, 2xAA met een GTX 760 gaming OC, i5 2400 en 16gb kingston DDR3 ram. gemiddels FPS van 50.
Geweldige game, heb na 50 uur spelen nog steeds niet alles gehad en heb op sommige momenten zelfs nog een traantje weg moeten pinken. Ik werd bijna net zo erg in het verhaal getrokken als dat ik in The Last of Us (ps3/4) werd getrokken.
Prachtige game met een paar kleine minpunten. Het voornaamste is dat ik enkele quests niet kan afmaken omdat bijvoorbeeld het monster niet spawnt. Al met al ben ik omver geblazen door deze game en overtreffen de pluspunten de minpunten enorm. Gespeeld met een R9 280x en een i5 4670k.
30+ uur achter de rug en nog steeds verslaafd. Verhaal is geweldig, lekker uitgebreid. Zelf speel ik het op een PC met een controller aangesloten. Heerlijk vind ik dat. Maar het spel loopt niet geheel soepel, lagere fps voornamelijk in gebieden waar er veel npc's aanwezig zijn.
Met XboxOne controler op de PC een heerlijk spel om nog lang van te genieten! Niets toe te voegen aan de Tweakers review.
Ten tijde van deze review heb ik er 68 uur opzitten in het Spel, en ik ben er nog steeds niet :).
Er zijn zoveel aspecten van het spel dat het zo mooi maakt.
Ik kon de 2de dag in het Weekend makkelijk door de Nacht heen spelen.
dragonagekeep.com
Wat betreft gameplay is dit een topspel, pareltje in Action-RPG's anno 2014. Het spel voelt MMO-achtig aan, dat is minder. Ik merk dat ik hierdoor niet de immersion kan ervaren die Origins wel had. Het verhaal is van uitzonderlijke kwaliteit.
De bediening is volledig bagger op de PC!