1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (0)

Dit product is niet te koop.

Kenmerken

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,0 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

5 juli 2006, laatste update op 5 juli 2006, 377 views Rapporteer
0

Gewoon echt een Prima Camera. Het is in essentie een camera die het moet hebben van de kwaliteit van de sensor.

Er zitten niet echt gadgets aan, er is bv. maar een autofocuspoint, de buffer is klein, en dus is de snelheid laag, hij ziet er nog groter uit dan dat ie is. En er passen in principe alleen sigma lensen op, die ook nog is met deze vatting erg moeilijk verkrijgbaar zijn. Kopen van tweedehands lenzen is bijna ondoenlijk.

Maar als je mooie fotos wilt maken is dit een aanrader. De kwaliteit van de sensor (foveon) is echt erg goed, en is (volgens mij) pas geevenaard (verbeterd) met de laatste generatie semi-professionele spiegelreflexen (i.e. d200 en later). Je maakt RAW fotos die met de bijgeleverde software worden omgezet in jpg/tiff, en dat werkt erg mooi.

Het is dus gewoon een goede camera. De bouwkwaliteit is zeer hoog, het is een erg degelijk en netjes afgewerkte camera. Vanwege de snelheid en de omvang echter geen sport/binnencamera; Vanwege de beperkte beschikbaarheid van lenzen niet echt een tweakers camera (maar wel met die foveon, dus daarom ook weer wel)

Pluspunten

  • Beeldkwaliteit

Minpunten

  • Niet erg snel. En je hebt licht nodig

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »