1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (0)
Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 2,6 2.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
4
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
2
13 januari 2013 Rapporteer
0

update 12 januari 2012 Vorig jaar heeft een harde schijf het begeven. Na veel contact (beantwoorden vragen, toemailen dumpfile) van Iomega onder garantie een nieuwe harddisk gekregen. Ben ik blij dat ik 3 jaar garantie heb. Deze maand heeft de 2e harddisk het begeven. Probleem gemeld bij support maar na een week nog geen oplossing. update 20130113: - het probleem van de copyjobs komt steeds weer terug - een ander probleem is dat de beveiliging nog steeds lek is en nog steeds niet door een update verholpen is: al je er een externe HD heb aangehangen die kwa toegang met gebruikersrechten hebt beperkt, kan toch iedereen via DLNA de media bekijken die op de beveiligde HD staan

Pluspunten

  • Deze NAS in januari aangeschaft vanwege de goede specificaties en de nette prijs.
  • Bij het standaard gebruik in een netwerk voldoet hij prima. De eerste weken moest ik wel even genoegen nemen met continue ratelende lawaaiige harddisks die continue aan het werk lijken te zijn.

Minpunten

  • Er zijn veel van die kleine dingen die niet geweldig zijn:
  • op het Iomega-forum kunnen gebruikerservaringen worden uitgewisseld maar vragen worden door Iomega niet beantwoord
  • met "copy jobs" kun je instellen dat op het door jou gewenste tijdstip de NAS wordt gebackupped naar een aan een USB-poort aangesloten harddisk. Een prachtig principe maar niet probleemloos. Grote mappen met (veel) afbeeldingen geven een foutmelding waardoor de backup consequent mislukt
  • DLNA trekt zich niets van netwerkbeveiligingen aan. Zo kunnen ook video's in beveiligde mappen door alle niet ingelogde gebruikers worden bekeken
  • het per mail meldingen krijgen van (fout)meldingen werkt niet altijd
  • mappen met afbeeldingen zijn erg traag omdat geen windows-thumbnails worden bewaard
  • Iomega heeft helaas nog geen oplossingen voor bovenstaande probleempjes aangedragen door het uitbrengen van een nieuwe firmware.

Eindoordeel

1 van 5 sterren (Waardeloos)
8 november 2010 Rapporteer
0

heb mijn ix2-200 nu bijna een jaar en ik ben sinds zes maanden meer dan tevreden. De eerste paar maanden werkte de storage niet zoals ik het wilde en heeft het daarom -vooral door gebrek aan tijd- dienst gedaan als externe harde schijf.
Pas toen ik in Mei dit jaar de documentatie las, had ik pas door hoe ik hem kon configureren. Het is zeer aan te raden om je te registreren via iomega support en daarmee de nieuwste udates binnen te halen. In mijn geval waren dat er drie aanzienlijke updates die ook nog eens nieuwe functies toevoegden aan de nas.
De setup is voor NAS-n00bs als ik wel een lastige, omdat ik vooral de internet access wilde gebruiken. De remote toegang gaat via de meegeleverde dienst (1 jaar gratis daarna onbekend bedrag) van...

Pluspunten

  • Goede web access
  • Ingebouwde Torrent client
  • Veel opties voor het maken van groepen gebruikers

Minpunten

  • Kan tijdens het gebruik soms door trillen -luide zoem-
  • Eigen OS die geen 3rd party apps accepteert

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
1 maart 2010 Rapporteer
0

In december het apparaat gekocht, ik krijg bij maken van back-ups vaak de melding dat hij is uitgegaan omdat hij te heet is geworden. Verder streamt hij maar matig de foto's via het netwerk ik krijg op de tv alleen thumbnails te zien bij groter dan 6 megapixel foto's kleine foto's gaan wel goed.
Kortom ik ben niet 100% tevreden.
Interface is in orde, alleen iets meer instelmogelijkheden zou ik op prijs stellen, voor opslag is het value for money als mediaserver is ie gewoon slecht.

Pluspunten

  • opslag en prijs

Minpunten

  • niet stabiel en te weinig rekenkracht/intern geheugen voor grotere foto's dan 6 megapixels

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)
28 januari 2010 Rapporteer
0

(een korte review) Ik heb zojuist voor de 2e keer een Iomega storcenter ix2-200 (nieuwe versie) gekocht/geruild. De server is makkelijk te configureren en snel gevonden op het netwerk met de meegeleverde software. Groot nadeel vind ik dat de server blijkbaar en schijnbaar bij anderen ook de netwerk verbinding binnen een windows netwerk (CIFS/SMB) kwijtraakt en dat de server dan onbereikbaar wordt. Enige remedie is dan een hard reboot. Dit is nu 2 keer voorgekomen .... en ik word er niet echt happy van. Zie deze link voor meer informatie: http://www.iomegasupportf...bb2/viewtopic.php?t=29086 en hier het gehele forum, zoek even op ix2-200: http://www.iomegasupportforums.com/phpbb2/viewforum.php?f=4 groeten

Pluspunten

  • Is klein en heeft direct 2 RAID disks meegeleverd (hoef je dus niet los te kopen); ik dacht dé ideale oplossing

Minpunten

  • Server is na een bepaalde tijd onbereikbaar (overkwam mij). ik ben benieuwd naar andere reacties.

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)
20 maart 2014 Rapporteer

Iomega StorCenter ix2-200, 1TB

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)

Iomega StorCenter ix2-200, 1TB

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)

Iomega StorCenter ix2-200, 1TB

Eindoordeel

1 van 5 sterren (Waardeloos)

Heb jij ook een Iomega StorCenter ix2-200, 1TB?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review