Prijsontwikkeling

Specificaties

Meer over de Honor Magic8 Pro, 512GB opslag Blauw

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Honor Magic8 Pro, aangekondigd voor januari 2026, is een high-end smartphone met een focus op prestaties en een indrukwekkend camerasysteem. Het toestel heeft een 6,71-inch OLED-scherm met een resolutie van 2808x1256 pixels en een pixeldichtheid van 458ppi, wat zorgt voor scherpe en gedetailleerde weergave. De piekhelderheid van 6000 cd/m² is uitzonderlijk en maakt het scherm goed afleesbaar in fel zonlicht. De behuizing is IP68-gecertificeerd, wat betekent dat het toestel volledig stof- en waterdicht is.

De camera’s zijn veelzijdig en geschikt voor verschillende situaties. De hoofdcamera heeft een 1/1.3"-sensor van 50 megapixels met een lichtsterk f/1.6 diafragma, wat detailrijke foto’s mogelijk maakt, zelfs bij weinig licht. Daarnaast biedt het toestel een 200MP telecamera met 3,7x optische zoom en een ultragroothoeklens van 50MP. De frontcamera heeft eveneens een resolutie van 50MP, wat uitzonderlijk is voor selfies.

Met de Snapdragon 8 Elite Gen 5-soc en 12GB werkgeheugen levert de Magic8 Pro krachtige prestaties, geschikt voor intensieve apps en multitasking. De accucapaciteit van 6270mAh is hoog en ondersteunt zowel 100W bedraad als 80W draadloos snelladen, wat praktisch is voor gebruikers die snel willen opladen.

De Honor Magic8 Pro is ideaal voor gebruikers die een premium toestel zoeken met sterke camera’s, een helder scherm en snelle prestaties. Minpunten zijn de relatief hoge prijs en het ontbreken van informatie over softwareondersteuning.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Ja
Nee
Bedankt voor je feedback!

Redactie

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,0 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

27 juni 2026, laatste update op 27 juni 2026, 52 views Rapporteer
Product gekocht +2
4
Goed

Na jarenlang Android-toestellen te hebben gebruikt, ben ik eind 2022 overgestapt naar een iPhone. De belangrijkste reden was dat Android-smartphones steeds duurder werden, terwijl de innovatie voor mijn gevoel steeds kleiner werd. Toen Apple vervolgens Apple Intelligence aankondigde, leek dat een goede reden om bij iOS te blijven. Helaas bleef die functie in Europa lang uit en sinds iOS 26 voelde mijn iPhone ook minder soepel aan. Dat was uiteindelijk het moment waarop ik besloot weer naar Android te kijken.

Pluspunten

  • 512GB opslag
  • Zeer solide accuduur
  • Goede camerasysteem
  • Fijne software met lange ondersteuning
  • Zeer goede ingebouwde modem
  • Snelladen met 100 watt

Minpunten

  • Accessoires moeilijk verkrijgbaar
  • Grote camera eiland met hobbel
  • Videokwaliteit lijkt prima maar weet nog niet te overtuigen
  • Reparatie mogelijkheden toekomst onduidelijk
Schrijf een review

Vraag & Aanbod

1 advertentie voor dit product
1 aangeboden, vanaf € 800,-
Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »