Lancom LANCOM DPSU-480/55
Uitvoering
Lancom LANCOM DPSU-480/55
EAN
Tweakers ID
Voedingen
Lancom
LANCOM DPSU-480/55
LANCOM DPSU-480/55
Prijzen
Alle voedingen
Lancom LANCOM DPSU-480/55
+4
Laagste prijs
bij RedShell.nl | zakelijk
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
480W (geen certificering) • modulair onbekend
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
Vraag & Aanbod
RedShell.nl | zakelijk
4 van 5 sterren (9 shopreviews)
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Vermogen (watt)
480W
Hoogte
123,6mm
Breedte
56mm
Diepte
116,8mm
Kleuren
Zwart
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Vermogen (watt)
480W
Hoogte
123,6mm
Breedte
56mm
Diepte
116,8mm
Kleuren
Zwart
Verkrijgbaar sinds: 30 september 2025
Alles openen
Vermogen en certificering
480W
Afmetingen en kleur
123,6mm
56mm
116,8mm