Prijsontwikkeling

Specificaties

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,5 4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

6 april 2026, laatste update op 8 april 2026, 201 views Rapporteer
+3
4
Goed

De Sharkoon SKILLER SGK50 S2 Wood is een stijlvol en degelijk gebouwd toetsenbord met een unieke houtlook en PBT keycaps. De Gateron Yellow switches zorgen voor een soepele en zeer prettige type-ervaring, zowel tijdens werken als gamen. Dankzij de 96% lay-out behoud je vrijwel alle functionaliteit in een compacter formaat en met hot-swap ondersteuning is het toetsenbord interessant voor moddingliefhebbers.

Toch kent het bord ook duidelijke nadelen. Het ontbreken van dedicated software beperkt de mogelijkheden aanzienlijk, vooral op het gebied van RGB. Hoewel de verlichting eenvoudig via Fn-combinaties te bedienen is, ontbreekt diepgaande personalisatie zoals per-key verlichting of profielen. Hierdoor voelt de RGB minder flexibel dan bij concurrenten.

Al met al is dit een sterk toetsenbord voor liefhebbers van design en aanpasbaarheid, maar minder geschikt voor wie uitgebreide software en volledige controle verwacht.

Pluspunten

  • Ik vind hem heel erg mooi
  • Typt goed, ook voor gaming
  • Mooi kabel, lang genoeg voor de meeste computer set-ups
  • Wel RGB (en lekker helder als je dit wilt), maar niet in de toetsen zelf
  • Voelt premium aan
  • Alle toetsen en switches zijn te verwijderen en te veranderen. Alle spullen hiervoor zitten erbij
  • N-key rollover
  • Goede bouwkwaliteit

Minpunten

  • Ik mis mijn volume control knop/slider
  • Ook mis ik één of meerdere USB-poorten om randapparatuur aan te sluiten
  • RGB wel instelbaar, maar niet gemakkelijk
  • Geen bluetooth of WiFi, moet bedraad
  • Ik mis voetjes die je omhoog kunt zetten aan de onderkant van het toetsenbord. Hierdoor zou de RGB nog beter tot zijn recht komen
  • De 96% lay out kan echt even wennen zijn, denk aan de pijltjes toetsen die niet los van de rest staan, het ontbreken van knoppen en dat bijvoorbeeld de 0 niet recht onder de 1 staat
Schrijf een review

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »