1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Specificaties | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (0)

Er zijn geen actuele prijzen bekend van dit product. De laatst bekende laagste prijs was € 367,87 op 16 december 2025.

Prijsontwikkeling

Specificaties

Meer over de Motorola edge 60, 8GB ram, 512GB opslag Blauw

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Motorola Edge 60, geïntroduceerd in juni 2025, is een midrange smartphone die opvalt door zijn royale opslagcapaciteit van 512GB en een helder OLED-scherm. Het toestel heeft een schermdiagonaal van 6,67 inch, een resolutie van 2712x1220 pixels en een piekhelderheid van 4500 cd/m², wat uitzonderlijk goed is voor gebruik in fel zonlicht. De verversingssnelheid van 120Hz zorgt voor vloeiende beelden, wat vooral gamers en liefhebbers van multimedia zal aanspreken.

De telefoon wordt aangedreven door de MediaTek Dimensity 7300-soc, een chipset die marktconform is voor het midrange segment en voldoende kracht biedt voor dagelijkse taken en lichte gaming. Met 8GB werkgeheugen voldoet het toestel aan de norm voor deze prijsklasse, wat zorgt voor een soepele multitasking-ervaring. De accucapaciteit van 5200mAh is ruim voldoende voor een toestel van deze grootte, en het snelladen met 68W is snel en praktisch.

De camera’s zijn veelzijdig: de hoofdcamera en selfiecamera hebben beide een resolutie van 50 megapixels, en de optische zoom van 3x biedt extra flexibiliteit. De IP68-classificatie maakt het toestel volledig stof- en waterdicht, wat een pluspunt is in dit segment.

De Motorola Edge 60 is een goede keuze voor gebruikers die veel opslagruimte nodig hebben, een helder scherm waarderen en een solide camera willen. Minpunten zijn het ontbreken van draadloos laden en de onbekende softwareondersteuning.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Ja
Nee
Bedankt voor je feedback!

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,0 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

5 september 2025, laatste update op 5 september 2025, 617 views Rapporteer
Product gekocht +1
4
Goed

Na 5 jaar mijn oude Motorola g7 werd het eens tijd voor een nieuwe. Ik wist zeker dat het een Motorola moest worden ivm de geweldige batterij. De vorige batterij ging na 5 jaar nog steeds makkelijk 2 dagen mee met mijn gebruik. Nu had ik verwacht dat hij weer rond de 5 dagen mee zou gaan maar dat valt vies tegen. Deze ook maar krap 2 dagen en leeg. Best een tegenvallende resultaat.

Pluspunten

  • Formaat
  • Helder beeld

Minpunten

  • Afgerond beeldscherm
  • Batterij is eerder leeg dan verwacht
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »