1. Laagste prijs
    € 559,- bij Belsimpel
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (3) Hebben (1)
Sortering
Refurbished (1) Bekijk teruggestuurde en refurbished producten
€ 536,-

Onjuiste informatie melden

Prijsontwikkeling

Verfijn resultaten

Winkels

Toon resultaten 0

Btw

Kenmerken

Meer over de Motorola Edge 50 Ultra Beige, Oranje

Deze samenvatting is AI-gegenereerd op basis van onze specificaties en testresultaten

De Motorola Edge 50 Ultra, geïntroduceerd in juni 2024, is een Midrange-smartphone met enkele High-End kenmerken. Het toestel valt op door zijn grote opslagcapaciteit van 1TB en 16GB werkgeheugen, wat uitzonderlijk is in deze prijsklasse. Het OLED-scherm van 6,7 inch biedt een resolutie van 2712x1220 pixels, een verversingssnelheid van 144Hz en een piekhelderheid van 2500 cd/m², wat zorgt voor een vloeiende en goed afleesbare ervaring, zelfs in fel zonlicht. De gebogen schermranden en Gorilla Glass Victus dragen bij aan een premium uitstraling en stevigheid.

De camera’s zijn veelzijdig: een 50MP groothoeklens met een lichtsterk diafragma van f/1.6, een 50MP ultragroothoeklens en een 64MP telelens met 3x optische zoom. De sensorformaten en optische beeldstabilisatie beloven goede prestaties, vooral bij voldoende licht. De accucapaciteit van 4500mAh is bescheiden voor een toestel van deze grootte, maar het snelladen met 125W bedraad en 50W draadloos compenseert dit. De Snapdragon 8s Gen 4-soc biedt krachtige prestaties, terwijl de IP68-classificatie zorgt voor volledige stof- en waterdichtheid.

Met een prijs van €616 is de Edge 50 Ultra aantrekkelijk voor gebruikers die veel opslag en werkgeheugen zoeken, maar niet de hoofdprijs willen betalen. Minpunten zijn de relatief kleine accu en het ontbreken van informatie over softwareondersteuning. Dit laatste kan belangrijk zijn voor gebruikers die langdurige updates verwachten.

Wat gebruikers vinden
Tweakers-gebruikers prijzen het toestel om het ruime geheugen, het scherm en de afwezigheid van bloatware. Kritiek is er op de gewijzigde interface na een recente software-update.

Vond je deze tekst behulpzaam?
Bedankt voor je feedback!

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 4,0 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
0
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

9 september 2025, laatste update op 9 september 2025 Rapporteer
Product gekocht

Motorola Edge 50 Ultra Beige, Oranje

Tamelijk High-end toen ik hem kocht, maar prijstechnisch een stuk vriendelijker.
Veel RAM (16GB) en meer opslag dan ik ooit nodig heb: 1TB.

Het toestel ligt goed in de hand, al heb ik persoonlijk liever iets kleiner. Mijn vorige was een Asus Zenfone 9, maar diens opvolger werd groter. Dus maar weer voor Motorola gekozen.
Ik hou van de vrijwel stock Android en het scherm is prachtig: snel, goed contrast en niet zo oververzadigd als bij Samsung en veel Chinees spul het geval is.

Ik ben geen fotograaf. Verder dan een kiekje van de kleindochter kom ik doorgaans niet, dus ik waag mij niet aan een uitspraak over de kwaliteit. Op papier ziet het er goed uit en de plaatjes zijn het aankijken waard.

Speakers zijn prima. Helder geluid en prima volume. Muziek luisteren doe ik niet via de speakers: daar heb ik een koptelefoon voor.

Pluspunten

  • Veel geheugen (zowel RAM als SSD)
  • Fijn scherm, niet oververzadigd
  • Geen bloatware

Minpunten

  • Andere layout na laatste upgrade

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »