1. Laagste prijs
    € 219,- bij Megekko
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (29) Hebben (7)

Review door de redactie

Door Willem de Moor - Redacteur 24 oktober 2023

HYTE Y70-behuizing - 'Showcase' met ingebouwd scherm

De prestaties van de Y70 Touch zijn met onze testopstelling redelijk, maar daar koop je deze HYTE-behuizing natuurlijk niet voor. Het grootste pluspunt van deze enorme kast ten opzichte van de ook al forse Y60 is natuurlijk het touchscreen in het schuine stuk glas. De Y60 was al een visueel feestje, maar met het ingebouwde scherm is dat nog veel meer het geval. Dat moet de hoge aanschafprijs van ongeveer 400 euro rechtvaardigen. Dat klinkt als heel veel, maar als je de iets kleinere Y60 samen met de LCD Kit koopt, ben je ongeveer net zo duur uit. Dan heb je een kleinere kast met minder inbouwmogelijkheden en een scherm met een lagere resolutie. De benodigde software was tijdens het testen echter nog niet af, dus de praktijk van het scherm is lastig te beoordelen. Het concept en de hardware lijken echter wel dik in orde, en mits de software in orde komt, haal je een supertweakerige kast in huis. Lees verder »

Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore

5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0
Er zijn nog geen productreviews van deze uitvoering, bekijk hieronder de reviews van de andere uitvoeringen.
+1
01001000
3 februari 2024 Product gekocht

HYTE Y70 Touch Snow White

Beste design case waar ik mee heb gewerkt, geen scherpe randen en bijna alles perfect met genoeg ruimte voor radiatoren om een 14900k met 4090 te koelen. Het scherm is meer dan alleen een gimmick, wat me wel verbaasde.

Pluspunten

  • Strakke, kwaliteits afwerking
  • Scherm is prachtig, software ziet er leuk uit
  • veel ruimte voor custom loop
  • HWInfo64 past perfect op het scherm
  • PCI riser standaard bij de kast

Minpunten

  • bodem grill heeft geen standaard space bevestigings punten
  • connectors op moederbord deels slecht/niet bereikbaar als de GPU is geinstaleerd
  • Nexus software is inefficient (uitzetten met benchmarking)
  • bodem kabels niet (wit) gesleeved
  • geen volle hoogte PCIE kaarten mogelijk naast de GPU

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Joran
31 januari 2025 Product gekocht

HYTE Y70 Strawberry Milk

Deze al een tijdje terug gepreordered bij Megekko omdat hij zo roze is. De bouwkwaliteit is gewoon geweldig, voelt super stevig en het boekje is duidelijk met plaatjes en alles. Ik vind het wel jammer dat de kabels toch zwart zijn. Er zitten ook twee HDD trays aan de achterkant, ik zou die graag vervangen voor een gewoon roze kapje zodat ik meer ruimte heb voor kabels, dit kan helaas niet, het is 1 stuk metaal.
Verder echt een geweldige en mooie kast!

Pluspunten

  • Bouwkwaliteit
  • Duidelijk boekje
  • Zó roze
  • PCI-e riser ook roze

Minpunten

  • Geen enkele fan
  • Geen kapje als je geen HDD tray wilt
  • De kabels zijn zwart
  • PCI-e riser is slechts 4.0

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

Heb jij ook een HYTE Y70 Snow White?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review