De Legion Go is voorzien van een AMD Z1 Extreme-processor en is daarmee sneller dan de Steam Deck en Steam Deck oled. Hij is even snel als de ASUS ROG Ally, maar heeft een andere opzet. Je kunt de controllers loskoppelen en dankzij de kickstand kun je met de Go ook op afstand gamen. Dat werkt prima, in tegenstelling tot het gebruik van de rechter controller als muis. De ventilator van de Go is wat luidruchtig en de responstijden van het scherm zijn traag. Het is ook een fors uitgevallen gaming handheld, maar het grote scherm zal voor sommigen juist een voordeel zijn. Lees verder »
Lees de uitgebreide review en reacties
Gemiddelde gebruikersscore
1 van de betere game handheld op het moment
Voor €800 een geweldige handheld gaming PC, helaas word de Legion Go naar mijn weten alleen in Nederland via de Lenovo Webshop verkocht. deze kwam 3 november bij mij binnen (release datum1 nov).
Helaas is in Nederland alleen de 512GB versie beschikbaar. De SSD zat al met 3 (grote) games vol.
Gelukkig schijnt deze wel gemakkelijk uit te breiden volgens andere met een andere 2242 M.2 SSD, je zal dan de SSD moeten clonen / overzetten op de nieuwe. of gewoon simpelweg een SD kaart erin proppen.
De laatste titels zoals Ark: Survival Ascended Forza Horizon draaien opzich prima op Low settings met de performance mode aan. meeste games draaien toch wel het beste op 800p maar eigenlijk merk je dat niet echt door het formaat van het scherm.
Wat oudere titels zoals Skyrim (nog niet geprobeerd) zullen ongetwijfeld beter te spelen zijn.
Al met al een leuk apparaat!
Gekocht omdat ik dacht dat dit mijn voorkeur voor mobiel casual gamen en productiviteit in combinatie met gebruik op een dock/monitor goed kon invullen.
Dit blijkt meer dan waar. Ik vind laptops zeer onhandig en gebruik ze nooit op schoot of aan tafel. Dan sloot ik mijn laptop gewoon aan een dock/monitor en gebruikte hem alleen mobiel op reis.
De handheld (Game)PC bied voor mij het voordeel van mobiel, liggend op bed/bank/stoel of mobiel op reis zonder dat hij ergens op moet rusten. Hierdoor pak ik hem sneller op, speel waar ik wil een spelletje, bewerk een aantal foto's of troubleshoot een probleem op internet en leg hem weer weg. Naast dit mobiele gebruik sluit ik hem ook snel aan op een Dock/Monitor en kan hiermee direct aan de slag in een normale PC opstelling voor serieuzere werkzaamheden.
Aanrader voor iedereen die een laptop/toetsenbord combi niet mobiel nodig heeft.
Gekocht op een hele bekende markt op internet voor €550 en binnen een week een 2TB schijf in gezet. Werkt super voor een portable PC. De SSD kan wel heel heet worden bij het binnenharken van data en ga daarom de behuizing vervangen voor een 3D print model met ventilatie bij de schijf in de hoop dat ie wat beter gaat koelen.
Microsoft Flight Simulator kan je hier zonder tweaken al prima op draaien. Nee niet op medium of high, als je 30fps wil hebben moet je met minder genoegen nemen. Maar voor onderweg een prima device.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!