De Major X10 is een gamelaptop met een Intel Arc A730M-videokaart. De prestaties van die videokaart variëren nogal van game tot game en op dit moment heb je in de meeste gevallen meer aan een laptop met een AMD- of Nvidia-kaart. De overige hardware is wel vlot, met een snelle processor en snelle ssd. De hardware is ook nog eens gemakkelijk uit te breiden. Het scherm heeft een fijne resolutie van 2560x1600 pixels en prima responstijden voor de 165Hz-refreshrate. De buitenkant van de laptop voelt door het gebruik van hard glad plastic wel goedkoop aan. Een vingerafdrukscanner of gezichtsherkenning ontbreekt helaas ook. Lees verder »
Een laptop met potentie, maar voor de huidige prijs heeft het voor mij persoonlijk een aantal deal brekende tekortkomingen.
Medion is een van de allereerste die de gewaagde stap van Intel complementeren met bijpassend hardware. Voor 1700 euro krijg je wel een compleet pakket dat goed bij elkaar aansluit. Jammer van de driver issues en de prijs blijft toch nog iets te hoog voor deze instabiliteit.
De Medion Erazer Majon X10. Een flinke mond vol voor een laptop die ook flink wat te bieden heeft, mits de use-case jou ligt. Geen aanrader voor de prijs, wel voor de specificaties.
Een mooie machine met aardig wat kracht op papier en de hardware om mee te gaan met de concurrentie. Helaas heeft de laptop in de praktijk toch wat aandachtspunten die het lastig maken deze machine voor iedereen te adviseren.
Een nieuwe concurrent op de videokaartmarkt zorgt voor een capabele laptop. De intel Arc GPU heeft mij in positieve zin verrast.
De gok genomen omdat de laptop voor een zeer nette prijs te koop was. Na lang nadenken en recentelijke updates aan de A730M drivers toch de stap genomen.
Tot nu toe nog niet teleurgesteld, draait prima op tot nu toe alle games die ik gestart heb.
Enige nadeel is de fan die nogal luid is.
Gekocht als gezinslaptop, kids kunnen er prima spellen op spelen en mijn vrouw en ik gebruik de laptop voor algemeen gebruik.
Erg fijn scherm, Intel Arc is ook erg goed, staat nog in de kinderschoenen maar kan alleen maar beter worden.
Fijn toetsenbord en trackpad. Batterijduur ook prima.
Sommige vinden de powerbrick aan de grote kant, ik vind het meevallen.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!