1. Laagste prijs
    € 1.404,95 bij bol Plaza
    Wacht je op een prijsdaling?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (12) Hebben (2)

Review door de redactie

Door Donovan Kerssenberg - Redacteur 3 juni 2022

Samsung Galaxy Tab S8-serie - Groot, groter, grootst

De gigantische Samsung Galaxy Tab S8 Ultra is voorzien van een 14,6"-oledscherm met een verversingssnelheid van 120Hz. De kleurweergave en helderheid zijn bovengemiddeld goed. De krachtige Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 maakt van deze tablet een snelheidsduivel. De software draait vloeiend en de tablet kan zware apps en games zonder problemen uitvoeren. Een laptopvervanger willen we de tablet niet noemen, zelfs niet als de toetsenbordhoes in combinatie met DeX wordt gebruikt, maar het komt wel heel dichtbij. Lees verder »

Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore

4.5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
1
4 van 5 sterren
1
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0
Er zijn nog geen productreviews van deze uitvoering, bekijk hieronder de reviews van de andere uitvoeringen.
IngvarGo Newbie
28 september 2024 Product gekocht

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Wi-Fi, 8GB ram, 128GB opslag Grijs

ik gebruik deze tablet. Echt tevreden van, het scherm is prima - de tablet is gewoon een kleine tv.

Voor notities te nemen in samsung notes is die ook heel goed.

De pen heb ik niet vaak gebruikt.

Let op: je werkt nog altijd met android versie van word en die is niet hetzelfde als op desktop. Dus even werken voor jouw werk op de tablet in een word file is geen optie, helaas. Dat is niet per se een nadeel van deze tablet maar als je verwachting is: ik koop een tablet en kan die gebruiken zoals een laptop - dat is niet helemaal zo.

De prijs was niet slecht, maar toch wel een beetje aan de dure kant. In 2024 blijft dit een goede tablet, zeker als je een goede deal kan scoren.

Pluspunten

  • scherm: groot en kwalitatief
  • echt zoals een laptop
  • kleine tv
  • goed voor media gebruik

Minpunten

  • soms onhandig in de zetel
  • prijs zoals een laptop
  • apps zoals word werken slecht op android

Eindoordeel

4 van 5 sterren (Goed)
Roel1966
6 december 2022 Product gekocht

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Wi-Fi, 8GB ram, 128GB opslag Grijs

Sinds begin dit jaar deze Samsung Galaxy Tab S8 Ultra in gebruik waarbij vooral het grote O-led scherm echt een hoogtepunt is. Ondanks de grootte is het tablet relatief licht en zeker ook goed te gebruiken als laptopvervanger in combinatie met het toetsenboard cover en Samsung DEX.

Pluspunten

  • Groot uitstekend O-led scherm
  • Relatief licht
  • Grote accucapaciteit
  • Laad snel met 45 watt Samsung lader
  • Update naar Android 13

Minpunten

  • toetsenboard cover relatief duur
  • geen handheld tablet

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

Heb jij ook een Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, 5G, 16GB ram, 512GB opslag Grijs?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review