Azza PSAZ-850G
EAN
SKU
850G14
PSAZ-850G14
Tweakers ID
Voedingen
Azza
PSAZ
850 watt
Prijzen
Alle voedingen
Azza PSAZ-850G
+5
Uitvoeringen
850 watt
Alle 3 uitvoeringen
750 watt, zonder ARGB
750 watt, met ARGB
Laagste prijs
bij Opencircuit
Wacht je op een prijsdaling?
Alert wordt verzonden wanneer er een prijs beschikbaar is.
Specificaties
850W (80 Plus Gold (115V)) • volledig modulair
Gebruikersreviews
0 van 5 sterren (0 gebruikers)
(0)
Vergelijken
Willen
(1)
Vraag & Aanbod
Opencircuit
4.5 van 5 sterren (3 shopreviews)
Gratis
Bekijk
Onjuiste informatie melden
Prijsontwikkeling
Belangrijkste specificaties
Vermogen (watt)
850W
80 Plus
80 Plus Gold (115V)
80Plus
80 Plus Gold
Modulair
Voedingtype
ATX, ATX12V 2.4, EPS12V 2.92
+12V Rails
1
Bekijk alle specificaties
Belangrijkste specificaties
Vermogen (watt)
850W
80 Plus Gold (115V)
80 Plus Gold
Modulair
Voedingtype
ATX, ATX12V 2.4, EPS12V 2.92
+12V Rails
Verkrijgbaar sinds: 18 juni 2021
Alles openen
Vermogen en certificering
850W
+12V Rails
80 Plus Gold (115V)
Aansluitingen
Aantal SATA-aansluitingen
6x
Aantal molex aansluitingen
3x
Aantal PCI-e aansluitingen
4x 6+2-pins
CPU power connectors
1x 4+4-pins EPS
Dubbele 4+4/8-pins connector
Koeling
Diameter ventilator
120mm
Type koeling
Actieve fan
Ventilator locatie
Boven-/onderkant
Eigenschappen
Stroomspanningbeveiliging
Kortsluiting, Overbelasting, Spanningsbeveiliging
Afmetingen en kleur
Form factor voeding
ATX
Hoogte
86mm
Breedte
150mm
Diepte
160mm