De laptop is aangschaft na het crashen van een dekstop PC. Door het werken met 3D solid programma's en AutoCAD achtige programmatuur was een wat zwaardere laptop noodzakelijk. Gekozen is voor een HP in verband met het uiterlijk, videokaart, intern en extern geheugen, 17" breedbeeld. In vergelijking met een nieuwe laptop van een andere merk zoals ACER is deze strak en modern ontworpen. Het geluid en de kwaliteit van het syteem is goed. performance indicator van Vista is een
Eerst een DV9595EA gekocht. Had hier wat problemen mee en heb toen besloten om te kiezen voor dit model. Hier zit een iets zwaardere processor in verder is de samenstelling gelijk aan die van een DV9595EA. Het systeem draait op Vista maar functioneert ook prima met XP.
Tot op heden nog geen enkel probleem gehad met dit systeem. Wel heb ik de gratis spullen verwijderd vanaf het syteem zoals dit standaard meegeinstalleerd wordt.
Ik heb deze laptop uiteindelijk gekozen uit een lang lijst van; Sony Vaio's, Acer Aspire's en zelfs Fuijistu-Siemens laptops.
De stijl van de HP Pavilion serie is opvallend dankzij het unieke design en tekens die je in zwart/grijs-contrasten terugvindt op de laptop. De prestaties zijn ruim voldoende om multi-tasking te doen. Alle hardware-componenten zijn perfect op elkaar ingesteld zodat je nauwelijks merkt dat je soms té veel van de laptop vraagt.
Dankzij de bijgeleverde digitale TV-kaart kan ik lekker op mijn terras de openbare omroepen (Eén en Canvas) bekijken en ondertussen lekker surfen of documenten beheren.
Eenmalig een crash gehad zonder veel erg, ik was en digitale TV aan het kijken en een foto-album aan het maken en aan het downloaden....