1. Laagste prijs
    Niet beschikbaar
    Prijsalert ontvangen zodra er een prijs is?
  2. Kenmerken | Gebruikersreviews
  3. Willen (0) Hebben (1)

Dit product is niet te koop.

Kenmerken

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 5,0 5 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
0
2 van 5 sterren
0
1 van 5 sterren
0

Beste beoordeelde review

5 maart 2006, laatste update op 5 maart 2006, 867 views Rapporteer
+1

Na lang twijfelen tussen Nikon, Canon en Olympus uiteindelijk voor een Olympus e-500 gekozen. Doorslaggevend was de prijs/kwaliteit, je krijgt in principe de 40-155mm lens er 'gratis' bij in vergelijking met Nikon/Canon.

Heb nu het hele weekend ermee lopen 'spelen' en ben zeer tevreden over de kitlenzen (dat is ook wat uit de verschillende tests blijkt oa. Pixelmania nr 16) en de camera.

De bediening is erg logisch, camera ligt goed in de hand en de knoppen zijn na enig oefenen zonder te kijken te bedienen (zelfs voor een linkshandige...)

Het LCD scherm is groot en helder, ook met buitenlicht dus goed afleesbaar. De zoeker is aan de kleine kant.

Door de SSWF functie wordt alle stof verwijderd die eventueel voor de sensor zit zodat de kans op stof op de sensor minimaal is. De vertraging die dit oplevert bij het inschakelen van de camera (1 sec) is acceptabel.

De instructie DVD kan handig zijn voor kopers die nog weinig ervaring hebben de SLR, en bevat naast een instructie van de basisfuncties van de camera ook een uitleg van een aantal begrippen/technieken (scherptediepte, diafragma etc.)

De software (Olympus Master) kun je onuitgepakt in de doos laten. Ik vond de bediening erg omslachtig, en belangrijker: traag.
AcdSee...

Pluspunten

  • Kwaliteit kitlenzen
  • Prijs
  • Bedieningsgemak

Minpunten

  • Grootte van de zoeker
  • Verkrijgbaarheid objectieven minder dan Nikon of Canon
  • Bijgeleverde software

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
Lees alle reviews

Vraag & Aanbod

Wil je je eigen tweedehands product adverteren? Meer over handelen in Vraag & Aanbod »