Na een week ben ik er achter dat dit een hele nette instap-Nouse Cancelling koptelefoon is, wat meer ge-advanceerde features missen, maar voor de prijs is het een zeer goede koptelefoon.
Ik heb deze gekocht als vervanger van mijn bedrade Sony Koptelefoon (MDR-ZX660AP). Daarvan was de aansluiting kapot. Het comfort en geluid beviel zo goed dat ik een 'draadloze vervanger' heb gezocht. Ze zijn inderdaad vergelijkbaar. Batterijduur is ook top, maar ik merk geen verschil met ruisonderdrukking aan of uit.
Pluspunten
Comfort, geeft niet te veel druk op de oren. Ook niet met mijn bril
Batterijduur is zeer goed, 35u belofte wordt wel gehaald.
Geluidskwaliteit voldoet aan mijn wensen. Voldoende bas en detail (voor de volledigheid, ben geen audiofiel).
Bluetooth koppeling is snel.
Kan ook bedraad worden aangesloten
Verstaanbaarheid via ingebouwde microfoon voor bellen en Teams prima.
Heb de headset nu ruim een half jaar. Ben er zeer tevreden over.
Pasvorm over de oren, ik heb redelijk grote oren, dit gaat prima. Hele dagen dragen voor brildrager met een groot hoofd (XL Helm) geen probleem!
Enkel lichte zweet oortjes na een paar uurtjes.
Pluspunten
Geluid
Accuduur
NFC
Prijs
Ondersteund betere bluetooth protocollen
Pasvorm
3.5 mm jack
Minpunten
Micro usb oplaad kabel
Aparte manier van bedienen, naar achteren voor nummer vooruit, net als volume
Mooi en goed apparaat. Aangeschaft voor 80 euro.
Ik gebruik hem veel voor video conference en dan is de spraak heel duidelijk.
Ook heel redelijk wanneer je muziek luistert via Spotify op hoogste kwaliteit.
Om muziek te luisteren gebruik ik meestal een Philips Fidelio X2HR.
Een fantastisch product! Heeft een ongelofelijke batterij duur die na meer dan 2 jaar gebruik nog steeds vrijwel onverminderd is. De kwaliteit van de audio en de NC is meer dan voldoende voor de prijs.
Bij een prijs van minder dan 70 euro is dit product mijns inziens 5 sterren waard. Echter voor de huidige aangegeven prijzen van 125 euro zou ik dit product links laten liggen.
Pluspunten
Zeer goed geluid
Mogelijkheid om geluidsinstellingen te veranderen (bass/hoge tonen etc)
Inmiddels heb ik deze koptelefoon al een half jaar in bezit en hij bevalt enorm. Geluid is goed, met name de bas. Ik kan de koptelefoon zonder problemen de hele dag dragen. Wel hoor je, als het zeer stil is, soms een zachte piep. De noise canceling heeft weinig impact.
Mijn eerste ervaring met een bluetooth 'over-ear' hoofdtelefoon is meteen een positieve! Vind hem zelf prettig/ op mijn hoofd zitten. Ook met de hoge temperaturen vond ik het goed te doen. NC gebruik ik niet, puur om muziek te luisteren en mijn werkende partner wat minder hard te horen :)
2 jaar in gebruik nu, garstikke goed geluid en bass, prettige app met google assistance of alexa.
Batterij duur is lekker lang, goede comfort voor bril dragers.
Pluspunten
Geluid
Bass
Accu
NFC
Goed met bril te dragen
Berichten oplezen met google assistant (Aan te passen in app)
Goede koptelefoon.
Had eerst een ouder model, die brak helaas. Toen ik deze voor het eerst hoorde leek het wel alsof het oudere model beter klonk, raar. Heb er behoorlijk wat tijd erin gestoken om met de EQ de sound beter te maken. Noice cancelling is prima.
Deze koptelefoon besteld voor muziek luisteren, gamen en films kijken ter vervanging van mijn logitech headset (H150). Het comfort is top, maar het geluid is amper beter dan wat ik nu heb. De bas is ok, maar de midden en hoge tonen zijn een ramp, heel blikkerig. Geen aanrader!
Pluspunten
Comfort - licht en zacht, weinig druk op de oren
Draadloos
Prijs
Minpunten
Blikkerig geluid, vooral in de hoge en middentonen
In 12 jaar van het dragen van vele in/over/on-ear koptelefoons nog nooit zoveel bang-for-buck gehad! Accu gaat lang mee. Comfort top, kan m hele dag dragen tijdens thuis werken. Prima geluidskwaliteit, goede maar geen overdreven bass! Noicecancelling kan ik niets over zeggen, want dat is bij mij niet van toepassing.
Na 5 maanden deed mijn koptelefoon niet meer.Ik heb 119 euro,s voor betaald.Koptelefoon ter reparatie aangeboden bij Mediamarkt.Kon niet meer gemaakt worden.Kreeg 94,41 euro,s terug ipv van de aankoopbedrag. Nooit meer bij mediamarkt kopen.
Ik ben erg te spreken over de geluidkwaliteit, echter is de koptelefoon niet aan te raden voor de noise cancelling funcitie. Er is naar mijn mening nauwelijks tot geen verschil wanneer deze aanstaat. Echter is dit ook niet te verwachten voor een budget koptelefoon.
Voor de prijs die je ervoor betaald zeker een top aankoop. De batterij gaat zeer lang mee en laad ook relatief snel op. Geluid is top, enkel de noicecancelling valt wat tegen.
Over de stevigheid ben ik niet overtuigd, maar na deze een jaar gebruikt te hebben leeft hij nog.
Dit is een prima koptelefoon om met je smartphone te koppelen. Ik wou hem eigenlijk gebruiken om met mijn desktop te koppelen, maar de verbinding viel iedere 10 min weg (afstand 1m). Ik zou hem niet aanraden voor pc gebruikers.
Pluspunten
Geluidskwaliteit
Design
Werkt goed met een smartphone
Batterij
Werkt met bijvoorbeeld Google Assistant
Minpunten
Werkt slecht met andere apparaten zoals desktops
Prijs
Voelt niet heel sterk aan
Zit niet fijn op de oren. Oren raken de harde binnenkant.
Voor de prijs is dit een uitstekende koptelefoon die lekker zit en goed geluid heeft.
Noice-Cancelling werkt het beste voor Airco en motor ruis te dempen in bus en trein.
Bluetooth connectie is meestal uitstekend, behalve in gebieden met véél mensen, zoals Utrecht Centraal.
Pluspunten
Noice-Cancelling werkt goed voor: Bus en trein om de airco en motor geruis te dempen
Ook met Noice-Cancelling uit is er een redelijke mate van demping.
Uitstekende geluidskwaliteit
App om instellingen te veranderen
De controles op de koptelefoon voor volume en muziek pauzeren/voor/achteruit zijn uitstekend
Minpunten
Noice-Canceling werkt niet goed voor: gesprekken te dempen
Als het winderig buiten is en de wind waait over de microfoons die worden gebruikt voor noice-cancelling krijg je een rare ruisende feedback.
Heb deze koptelefoon nu bijna een jaar, ik vind het een geweldige koptelefoon! De geluidskwaliteit is top en hij is niet al te duur (ondersteunt zelfs APTx HD). Echter is de ACN niet heel geweldig, maar goed genoeg voor de meeste mensen.
Was heel makkelijk te gebruiken, moest hem wel eerst helemaal updaten via de software op mijn telefoon maar daarna was die helemaal klaar voor gebruik. Ik heb soms bij stoplichten rare onderbrekingen in het geluid.