Vind jij ook dat nieuwe games te duur zijn, zoals Valve betoogt?
Aantal stemmen: 22.961. Deelname gesloten op 13-03-2009 16:58. Stemmen is niet meer mogelijk.
[Reactie gewijzigd door .oisyn op 22 juli 2024 13:28]
[Reactie gewijzigd door Kul op 22 juli 2024 13:28]
[Reactie gewijzigd door Patriot op 22 juli 2024 13:28]
[Reactie gewijzigd door Goldstrike36 op 22 juli 2024 13:28]
Ik volg je redenatie hier niet echt. Jij kan niet meer gamen omdat andere mensen niet meebetalen voor een opvolger van jouw favoriete game? Een download kost een developer namelijk geen geld. Veel downloader zouden het spel nooit gekocht hebben als er geen mogelijkheid was om het spel gratis te downloaden. Ik denk dat niemand trouwens een verplichting heeft om ervoor te zorgen dat jouw favoriete spel een opvolger krijgt.Bijna elk spel kun je tegenwoordig wel gratis verkrijgen, maar bedenk wel dat de ontwikkelaar JOUW euro dan niet kan inzetten bij de ontwikkeling van de opvolger.
Ik heb dan ook een enorme hekel aan downloaders van games, omdat ze ook mijn spelplezier verknallen. Ik kocht pc games ook gewoon, maar dankzij de downloads ervan en de teruggelopen releases kan ik nauwelijks meer gamen op de pc.
[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 22 juli 2024 13:28]
Dus volgens je eigen woorden zou in elk geval een deel van de downloaders het spel wel gekocht hebben? Dan is de industrie die euro's toch kwijt? Als we het daarover eens zijn dan is het dus ook zo dat het massaal downloaden van games gewoon inkomstenderving is. Niet 1 op 1, maar toch.Een download kost een developer namelijk geen geld. Veel downloader zouden het spel nooit gekocht hebben als er geen mogelijkheid was om het spel gratis te downloaden.
Ben ik niet met je eens. Een spel moet gewoon goed zijn, zelfs het gratis patience of pinball kan verslavend zijn.Volgens mij hecht je meer waarde aan iets wanneer je er moeite voor hebt moeten doen om het te bemachtigen. Een gratis game leg je sneller weg dan een spel van 50 euro en misschien worden die spellen na de eerste 10 minuten juist wel heel erg leuk.
Omdat ik vind dat het spel te snel uitgespeeld was, multiplay deed ik niet met COD.Voor COD4 heb je niet betaald omdat je hem iets te snel hebt uitgespeeld.
Lelijk hoesje? Nee, je betaald immers voor de inhoud van het spel en steun aan ontwikkelaars (wat mij betreft)Zo is er natuurlijk altijd wel een reden om een spel niet te kopen. Lelijk hoesje, snel uitgespeeld, lelijke graphics en een level dat te moeilijk was.
Weet ik wel, als er schimmel op zit vreet ik het niet.Van brood weet je ook niet van tevoren of je het lust
De trailer geeft je vaak genoeg info om te bepalen of het genre je ligt.en van een film weet je dat ook niet.
Zoals het woord het zelf al zegt. *mis*koop.Wat is er mis met af en toe een miskoop? Moet alles ten allen tijde perfect zijn dan?
Kijk, en daarom koop ik dus ook achteraf het spel. Ik wil ook dat de gamesindustrie groeit, maar dan wel alleen daar waar ik het wil.Ik zie liever meer groei in de games industrie dan achteruitgang en het vele kopieeren gaat bij een aantal platforms totaal verkeerd.
[Reactie gewijzigd door Blah.NET op 22 juli 2024 13:28]
Of 4x zoveel verlies. Zonder dat je de weet wat het break-even point is is dit lastig te bepalen. Ik kan me niet voorstellen dat de game industrie niet een paar man in dienst hebben die al lang het optimale prijsmodel hebben berekend.Ik denk dat wanneer een game 25 euro zou kosten, de stap de game te kopen ipv te downloaden al veel kleiner zou zijn.
En wanneer ze dan 4x zoveel zouden verkopen als nu zou de winst veel hoger uitvallen.
Als dat inderdaad zo is dan hebben die 'paar man' niet echt tijd gestoken in het bepalen van de afzetmarkten, zoals het artikel dat bij deze poll hoort, weergeeft.Of 4x zoveel verlies. Zonder dat je de weet wat het break-even point is is dit lastig te bepalen. Ik kan me niet voorstellen dat de game industrie niet een paar man in dienst hebben die al lang het optimale prijsmodel hebben berekend.
Appels en peren. Om twee Ferraris te verkopen heb je twee keer de grondstoffen nodig waaruit een Ferrari bestaat. Als je die dan tegen de helft van de prijs verkoopt, zul je die grondstoffen ook voor de helft van de prijs moeten zien in te kopen, anders draai je inderdaad verlies.Volgens mij is het ook een illusie dat downloaden alles met de prijs te maken heeft. Als een spel een euro kost zullen nog genoeg mensen het downloaden omdat die ene euro ook geen verschil meer maakt. Ferrari verkoopt misschien ook 2x meer modellen als ze die voor de helft aanbieden, maar of ze dan ook 2x zo winstgevend zijn is maar de vraag.
[Reactie gewijzigd door Tazzios op 22 juli 2024 13:28]
[Reactie gewijzigd door Blah.NET op 22 juli 2024 13:28]
[Reactie gewijzigd door ixl85 op 22 juli 2024 13:28]
[Reactie gewijzigd door airliner op 22 juli 2024 13:28]
En dat vind je een nadeel?met enige nadeel dat het hoesje en boekje in het engels zijn
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.