Reacties (57)
je sluit feitelijk een lening af van 2 jaar en krijgt de helft van je geld in diensten terug.
Die verplichte 2 jaar zorgen er ook voor dat ik geen Iphone van Tmobile hoef.
(btw : je denkt toch neit dat Apple er langer dan 2 jaar over doet, om een nieuw model uit te brengen.)
(btw 2 : Tmobile vind dat wel fijn... je sluit een contract af voor 2 jaar...na 1 jaar komt er een nieuwe iphone... en je mag weer 2 jaar bijtekenen, wil je het nieuwe model ontvangen.... dan zit je dus al aan 3 jaar.)
(btw 3 : en je zult zien dat ze over een jaar wel een 1 jarig abonnement aanbieden.... voor kansloos veel geld, en met de helft van de snelheid... vooral niet onbeperkt. Ik snap niet dat de overheid hier neit een stokje voor steekt... en de kopel verkoop verbied. Apple kan Kwaliteid bieden... maar daar hoef ik niet 2 jaar voor te tekenen lijkt mij)
[Reactie gewijzigd door World Citizen op 22 augustus 2024 13:02]
Verder zal een groot deel nog met huidige contracten zitten en deze worden niet zomaar overgezet. Net als bij mij het geval is, maar ik wil 'em heel graag hebben tegen die tijd, eindelijk verlost van slecht functionerende toestellen en bijbehorende UI's.
edit @decon: Klopt ja, Visual Voicemail is de enige reden om voor die speciale abonnementen te gaan. Maar eerlijk gezegd vind ik dat totaal niet interessant, voicemail wordt in NL volgens mij zowiezo nauwelijks gebruikt en het skippen door die 2 berichtjes die ik zo eens per 2 weken in m'n mobiel heb zitten vind ik ook geen probleem. Voor mij zijn die andere keuzes dus veel interessanter, ook vanwege het 1-jarige karakter. Tenzij de iPhone abbo's dus een voordeligere data-gedeelte hebben, maar dan is het negatieve karakter van die "gedwongen" keuze ook weg.
[Reactie gewijzigd door vgroenewold op 22 augustus 2024 13:02]
Maar bij een ander abonnement dan een speciaal Iphone abonnement kun je dat dus al niet gebruiken. Om alle functies te gebruiken zul je voorlopig dus 2 jaar moeten tekenen.
btw ik heb een touch... GEWELDIG. dus vandaar dat ik ook graag een iphone zou willen kunnen kopen....!Om alle functies te gebruiken zul je voorlopig dus 2 jaar moeten tekenen.
[Reactie gewijzigd door World Citizen op 22 augustus 2024 13:02]
Nee, het is goed als een outsider eens iets nieuws probeert met een bestaand product. Het is alleen jammer dat dit ding gelijk weer zo duur moet zijn, iets waar de andere telefoonfabrikanten weer meer rekening mee houden.
Lijkt me toch sterk
Ik weet niets van het unlocken, maar als 'ze' (ik neem aan mensen met verstand ervan) zeggen dat het (nog) niet kan...
Been there, done that. Vroeger had ik ook een vriendinnetje, maar toen ik Apple heb leren kennen, was het liefde op het eerste gezicht, en is er een nieuwe wereld voor mij opengegaan.Word het geen tijd voor een vriendinnetje?
Met m'n oude vriendin kon ik maar moeilijk overweg. Ik altijd problemen met haar, en er waren veel conflicten. Ze was moeilijk te begrijpen, en erg onbetrouwbaar. Ik kon wel lekker met haar stoeien, maar er waren ook veel irritaties. Ze was niet altijd even stabiel, en regelmatig ziek als ze weer eens een virus had opgelopen.
Apple daarentegen weet precies wat ik nodig heb, heeft meer klasse, en maakt mijn leven een stuk plezieriger. Apple voelt intuïtief aan wat ik wil, staat altijd voor mij klaar, en geeft me een speciaal gevoel: Het is moeilijk uit te leggen, het was even wennen, maar dan voelt het ook vertrouwd, alsof we voor elkaar geschapen zijn.
Nee, ik ga nooit meer terug naar mijn ex. Apple begrijpt mij tenminste, is vlotter en ziet er bovendien veel beter uit. Het is alleen wel jammer dat ze altijd werkt
Ik had: "Ik heb al een goeie mobiele telefoon" een betere optie gevonden dan ik hoef dat ding niet. Lijkt nu alsof ik hem helemaal niet wil, ik bedoel: Als ik hem zou winnen zou ik hem echt wel aan nemen
[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 22 augustus 2024 13:02]
Overigens is de uitslag tot nu toe best interessant, bijna 35% wat op z'n minst aan het twijfelen is en 18% koopt er zeker 1.
[Reactie gewijzigd door vgroenewold op 22 augustus 2024 13:02]
Ik denk dat het opzich wel een leuke opvolger kan zijn voor mijn HTC P3300.
Tis een geweldig toestel en de 1ste Gen iPhone heeft dat al bewezen, en deze is gewoon een doorontwikkeling daarop.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.