Zou jij een console kopen speciaal voor een exclusive?
Aantal stemmen: 8.949. Deelname gesloten op 27-09-2018 15:03. Stemmen is niet meer mogelijk.
No offense, maar dat zijn loze argumenten.Minder gedoe met upgrades, drivers installeren etc, en vind op de bank gamen gewoon relaxeder.
Man de grootste gros heeft geen problemen met hun hardware en/of pc games, heb ik eigenlijk ook nooit en ik ben een fanatieke gamer, en er zijn ook genoeg mensen die problemen met hun consoles heeft, dus onzin wat je nu zegt.Nee hoor zijn argumenten kunnen prima mee en is ook 1 van de vele argumenten die ik keer op keer geefKijk maar eens op het tweakers forum hoeveel mensen problemen hebben met hun hardware en/of pc games. Dat herinnert me elke keer aan vroeger toen ik de desktop ook gebruikte om te gamen
[Reactie gewijzigd door LopendeVogel op 22 juli 2024 23:14]
Euh wow jij schiet uit je slof nu hier boven, en jij deed voor komen of er heel veel mensen problemen hebben met hun PC.Hu hoe weet jij nu over het feit dat ik regelmatig ellende had met het spelen van computer spellen / hardware? Wat is hier nu onzin aan?
Nogmaals; bekijk de aankoop advies topics hoeveel een PC kost om op 1080p - ultra te spelen met een leuke FPS, laat staan op 4K + HDR!!
Nogmaals; bekijk eens alle klacht topics mbt PC hardware / games
Hiermee wil ik niet zeggen dat IEDEREEN problemen heeft, dat maak jij ervan. Wat ik wil zeggen is dat een console gewoon vrijwel ten alle tijden goed geoptimaliseerd is en dat voor een groot gemak zorgt mbt gamen.
Hiermee zeg ik dus ook niet dat niemand op deze planeet problemen heeft met zijn of haar console.
Gedraag je aub niet als een klein gefrustreerd kind.. kijk hoe je uit je slof schiet bij iedereen die minder positief is over een computertje, sjongejonge.
En een PC ook gewoon vrijwel ten alle tijden goed geoptimaliseerd is en dat voor een groot gemak zorgt mbt gamen, dus snap niet jou logica maar ok.Nee hoor zijn argumenten kunnen prima mee en is ook 1 van de vele argumenten die ik keer op keer geefKijk maar eens op het tweakers forum hoeveel mensen problemen hebben met hun hardware en/of pc games.
[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 22 juli 2024 23:14]
He wat, wat klets je nou.Tegenwoordig wel gelukkig, maar de oudere versies niet (Gears 1 en 4 overigens wel).
Ben sowieso de laatste jaren meer een console fan, tov PC.
Minder gedoe met upgrades, drivers installeren etc, en vind op de bank gamen gewoon relaxeder.
[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 22 juli 2024 23:14]
Wat totaal onzin is, daarom gaf ik antwoord en vele voor mij, heeft niks te maken met mensen te overtuigen dat hun/mij manier van gamen beter is.Minder gedoe met upgrades, drivers installeren etc, en vind op de bank gamen gewoon relaxeder.
[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 22 juli 2024 23:14]
Ja als je veel geld gestopt heb in je Game-PC is dat het zeker waard, ja zou kunnen ja dat console gaming mensen een beetje lui maken, omdat dat bijna plug en play is, je hoeft alleen je spellen te installeren, maar als je er een laat maken (kost wel meer geld) is dat ook met de meeste spellen zo.Dat kan natuurlijk kloppen. Ik ben er voorlopig nog niet uitgekomen maar gezien de investering in mijn game PC is het het zeker waard nog eens te zoeken. Misschien worden mensen ook wel een beetje lui door console gaming, dat zal ik zeker niet ontkennen
[Reactie gewijzigd door LopendeVogel op 22 juli 2024 23:14]
Ik mag zeggen wat ik wil vrije land en zo, ga zelf lekker een eind weg, zielig geklets zeg tjonge.Gaat toch een een eind weg, hij geeft aan wat hij relaxeder vindt en dan kom jij met een heel relaas waarom dat onzin zou zijn.
Laat hem dat lekker zelf weten.
[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 22 juli 2024 23:14]
[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 22 juli 2024 23:14]
[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 22 juli 2024 23:14]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.