Reacties (146)
[Reactie gewijzigd door daanb14 op 23 juli 2024 07:01]
Heb je misschien dual sim en 2 verschillende providers?Werkte prima. Alleen weet ik niet waarom ik het bericht twee keer moet ontvangen?
hmm. well there goes my 2 centsIk heb dual SIM met verschillende providers maar ik heb er vier ontvangen. (lumia 950 XL)
Het werkt eindelijk daarvoor ook dus.
Vorige keer ook trouwens.
Afgelopen maandag ook netjes een NL-Alert gehad, maar zonder geluid (telefoon stond op stil). Ik dacht dat dit altijd gepaard zou gaan met veel lawaai?
[Reactie gewijzigd door PcDealer op 23 juli 2024 07:01]
Vorige keren helemaal niets. Van de 3 toestellen hier in huis was ik overigens de enige die het bericht ontving.
Persoonlijk vind ik de overheid veel te positief over dit systeem. Het is duidelijk dat het niet waterdicht is, en toch moet dit het luchtalarm gaan vervangen

Ik had ergens gelezen dat je mobiel (Of NL-Alert zelf) het automatisch juist instelt, maar gezien de vele procenten waar het niet aan is gekomen houdt dat geen stand natuurlijk.
Is het wel zo gecommuniceerd? Ik kan het mij namelijk wel vaag herinneren dat dit zo was.
- Waarom gaat dit niet automatisch?
- Is het door NL-Alert ooit eens gecommuniceerd dat het wel zo was?
Nee, het is door NL-Alert naar mijn weten nooit zo gecommuniceerd - alle reclames stellen ook dat je je toestel moet instellen.
Als er iets ergs aan de hand is, ren ik wel gewoon zoals iedereen, als een kip zonder kop over straat
Bovendien werkt het systeem nog niet helemaal lekker. Tegen de tijd dat dit wel zo is, zal ik het in Android fine-tunen.
"beetje offtopic"
ik zie elke keer als het lucht test alarm af gaat dat mensen gewoon door gaan met wat ze aan het doen zijn, gezien het toch een test alarm is. Maar wat nou als terroristen / natuurrampen etcuitgerekend op het moment dat het test alarm hoort af te gaan ontstaan , dan zijn heel veel mensen dus de sjaak lijkt mij..
Dan kijk je op je telefoon, en zie je direct waar het om gaat.
Daarom ben ik ook tegen uitfaseren van het luchtalarm, maar juist NL alert als een aanvullig laten werken.
[werk] Samsung Galaxy Xcover 3 - Andorid 6.0.1 - Vodafone - Wifi
[privé] Nexus 5X - Android 7.1.1 (DP2) - KPN - 4G
[Reactie gewijzigd door TheFes op 23 juli 2024 07:01]
Tijd om van rom te veranderen?
[Reactie gewijzigd door s0larus op 23 juli 2024 07:01]
Dat was de vorige keer wel anders
Was wel op een andere locatie, dat kan ook schelen I guess.
Allen op KPN, overigens.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.