Aantal stemmen: 9.202. Deelname gesloten op 07-07-2015 16:49. Stemmen is niet meer mogelijk.
Een beetje een flauwe poll, alsof branden oubollig en onhandig en omslachtig is. Branden is soms gewoon een stuk gemakkelijker dan geklooi met iso's (en bijbehorende software).
[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op 25 juli 2024 12:43]
Toch kan ik het aanraden een keertje te proberen, in de magnetron.!Ik heb nog niet een CD'tje gebrand. Ga het waarschijnlijk ook nooit doen
En waarom is dat? Vanaf een USBstick gaat immers een heel stuk sneller. Win7 installeer ik in een minuut of 15 - 20 vanaf een USBstick, vanaf een (originele) DVD ben ik ruim 3 kwartier tot een uur verder.Tsja lastig dat mijn TU laptop geen optische drive heeft.... moet er toch eens eentje gaan bestellen want zo'n USB ding schiet niet op -- maar goed -- een OS installeer ik toch het liefst van een optisch medium. ISO'tje downloaden en branden.
Is that a challenge?Op dit moment bezit ik überhaupt niks meer wat kan branden
[Reactie gewijzigd door RicoK op 25 juli 2024 12:43]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.