Reacties (80)
(consoles van 400+ euro

Kerst en Sinterklaas staan voor mij in het teken van gezelligheid. En een cadeautje is natuurlijk leuk, maar daarbij gaat het wat mij betreft altijd om het gebaar..
[Reactie gewijzigd door JoostTheHost op 23 juli 2024 04:35]
Iemand een schatting?
Kerst is voor veel mensen ook een viering van de geboorte van Jesus en niet een viering met de kerstman en kado's.
Zou naar mijn idee een goede optie zijn om ik doe niet mee aan die kerstonzin te veranderen in:
geen - ik vier Kerst zonder kado's.
en
ik vier geen kerstmis
en
kado's al met sinterklaas gedaan
Dus nogmaals, ik doe niet mee met dit kerstgeneuzel, ik koop het wel het hele jaar door als ik iets nodig ben.
[Reactie gewijzigd door MegaTronics op 23 juli 2024 04:35]
Ik krijg hopelijk morgen mijn iPad mini retina binnen ^^
[Reactie gewijzigd door chezrene op 23 juli 2024 04:35]
[Reactie gewijzigd door RaJitsu op 23 juli 2024 04:35]
Helaas is kerst niet zo 'extreem' als in de VS. =(
Maar hetgene wat nu op mijn verlanglijstje staat heeft weinig met kadeaus te maken en meer met een vast contract.
Kerst draait voor mij toch om de geboorte van Jezus (ook al issie niet in December geboren, maar om nou midwinter te vieren...)
Denk zelf dat ik geen hardware krijg van de Kerstman*
*mijn ouders
Maar sowieso wie krijgt er voor kerst nou een laptop. Ik krijg standaard voor sinterklaas iets van ~20 euro en voor kerst ook. Op m'n verjaardag ongeveer 50 en dat vin ik eigenlijk al veel. Verwende kinderen.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.