Gokje wagen?

Binnenkort begint 's werelds grootste elektronicabeurs CES in Las Vegas. Wat gok je dat het belangrijkste onderwerp zal worden dit jaar?

Volgens mij worden er 1442 Android-tablets aangekondigd
37,8%
Makkie: Steve Ballmer gaat Windows 8 aankondigen
25,0%
Alles gaat dit jaar in 3d - alle tv's en veel laptops en misschien telefoons
16,1%
Het belangrijkste zijn smartphones met dualcore processors
8,8%
Het hipste zijn de producten met Sandy Bridge
7,2%
Iets heel anders, maar dat zet ik wel in de reacties
5,1%

Aantal stemmen: 25.187. Deelname gesloten op 22-01-2011 13:22. Stemmen is niet meer mogelijk.

Reacties (90)

Sorteer op:

Weergave:

Android Tablets en telefoons zullen er genoeg worden aangekondigd zegt mijn helderziend brein! Al is er niet echt veel meer toe te voegen aan de mobiels en tablets van eind 2010 vind ik. Er moet weer is iets spectaculairs komen zoals altijd bij een grote elektronicabeurs. NFC is een leuk toevoeging aan nieuwe mobiels, mits ze in Nederland er ook echt wat mee gaan doen, het werkt allemaal best goed maar als in de winkels geen NFC betaaloptie komt dan heeft het weinig zin!

3D Telefoons is leuk, maar als het praktisch is kan ik me niet echt indenken. 3D TV's vind ik geweldig! Ik kom er ook wekelijks mee in aanraking. Maar voor een telefoon vind ik het niet echt passen, het geeft niet echt een meerwaarde, het is meer een omdat-het-kan functie.

Ik zie Microsoft eigenlijk nog niet met Windows 8 aankomen. Windows 7 is zeer goed bevallen, waarom zullen ze dan een nieuwe versie uitbrengen? En we zijn ook nog wel even zoet met het 64 bit systeem, volgens mij staan er niet echt mensen te springen op een 128 bit systeem, aangezien dat waarschijnlijk ook gigantische systeemeisen heeft net zoals 64 bit 'vroeger' had. (2 Gigabyte RAM was een paar jaar geleden nogal wat!) Ook heb ik op dit moment niet iets wat ik mis aan Windows 7, het werkt eigenlijk wel goed voor mij. Het kan misschien nog een beetje soepeler werken, iets sneller vooral, maar dat is vooral als je een 'oude installatie' hebt. Het enige wat ik kan indenken is dat ze 'msconfig' iets meer gebruikersvriendelijk kunnen maken, zodat ook Windows gebruikers met wat minder kennis makkelijk programma's uit en aan kunnen zetten zonder bang te zijn dat de computer niet meer opstart! Dit kan uiteraard ook met een aantal andere services zoals bijvoorbeeld 'mmc' (Computerbeheer, voor o.a. het beheren van harde schijven e.d.)

Een openbare alpha/beta release aankondigen lijkt mij meer waarschijnlijk :D

Eigenlijk verwacht ik iets heel nieuws, een nieuwe niche! Net zoals tablets het afgelopen jaar hebben veroverd. Daarvoor waren 3D, HD-TV's, LCD en Plasma TV's al succesvol. Ik denk dat we weer zoiets nieuws krijgen met de CES in Las Vegas!

[Reactie gewijzigd door ObAt op 24 juli 2024 04:36]

Holographic telefoons daarentegen wel! Lijkt me precies iets waar Apple iets mee gaat doen. Ze hadden toch al enkele patenten aangevraagd (toch?)

Zie je dat al voor je: allemaal van die Iphone gebruikers die in de lucht staan te "swipen" haha
Het zou wel cool zijn als je in de lucht kon "swipen" , mits je toetsenbord dan ook meegaat met de grootte van je bewegingen... Koude vingers maken nooit meer iets uit. Kan je swipe krijgen op een jailbroken iphone?
Ik verwacht eigenlijk dat Steve Jobs Windows 8 gaat aankondigen.
Dat zou pas echt nieuws zijn. :)

Maar ik vermoed een groot aantal Tablets.
Een echt nieuwe ontwikkeling zie ik niet zo snel op de huidige CES aangekondigd. Daarvoor zijn er te weinig geruchten geweest.
Ik verwacht eigenlijk dat Steve Jobs Windows 8 gaat aankondigen.
Dat zou pas echt nieuws zijn. :)
Nogal, vooral omdat Apple nooit op CES te vinden is :)
En Steve Jobs Windows aankondigen? :+ Dat zal wat zijn! ;) Grapje zeker.
Steve Balmer is het.
Heb maar Android gestemd, omdat ik met de andere antwoorden al helemaal niks had.
Wanneer is die CES precies, en waar?

Windows 8 aankondigen, dat lijkt me heel onwaarschijnlijk, Ms heeft paar maanden terug laten weten dat die in de pijp zit voor eind 2012.

[Reactie gewijzigd door Sjah op 24 juli 2024 04:36]

6-9 januari in Las Vegas.
Ik verwacht meerdere. Een hele bunch Android tablets, dual-core smartphones (Android FTW. En misschien Windows 8, maar dat volg ik allang niet meer. Ubuntu kan ik, als developer, meer mee.

Tablets:
Galaxy Tab 2 (Zou ook op MWC kunnen zijn. Bron)
Naamloos Motorola Tablet (Bron)
LG tablet (Bron)
HTC tablet (Bron)
En een hele hoop andere, of course. Archos misschien?

Telefoons:
LG Optimus 2X (Maar dan voor de rest van de wereld. Nu is hij alleen nog beschikbar voor Korea.Bron)
LG Star (Bron)
Galaxy S 2 (Zou ook op MWC kunnen zijn. Bron)

En alles wat daarbuiten valt:
De Galaxy Player (Bron)
de motorola tablet heet Xoom stond zelfs op tweakers!!!
Ik zit te wachten op de aankondiging van Google TV op de Playstation 3. Al denk ik dat met de recente problemen rond Google TV, aankondigingen nog wel eens zouden kunnen uitblijven.
De playstation heeft geen video in, dus dat zal nooit gaan gebeuren helaas.
Ik verwacht het ook niet, maar externe ontvanger via usb kan altijd nog..
Wat heeft dat er mee te maken? Ze kunnen de google software toch in de Playstation integreren? Of dat verstandig is voor Sony laat ik even in het midden.
Ik gok op AMD fusion. ;)
Ik denk ook dat het fusion gebeuren wel eens een grote stap kan gaan maken.Maar of het speciaal genoeg is...Ik denk dat dat langzaamaan gemeengoed gaat worden.

De trend op dit moment zijn natuurlijk de tablets(al dan niet Android), elke poep of scheet met betrekking tot tablets, is al nieuws.
daar zat ik dus ook aan te denken, natuurlijk komt er ook wel een hoop android voorbij en een niet klein aantal sandybridge zut maar ik hoop toch dat er ook wel wat amd spul zal staan (het zal er in ieder geval flink tijd voor zijn zeg)
3D zonder die bril dat moet er komen, anders breekt dat niet door.
Is er al, maar niet commercieel levensvatbaar. Het zal ook nog minimaal 2 jaar duren voordat we brilloze 3D tv's gaan zien van fatsoenlijke grootte voor een prijs rond de 1000 euro.
Bronvermelding zal ik op prijs stellen! Over welke grote hebben we het nu? 40 inch? 200 Hertz? Kijkhoek? De TVs van tegenwoordig pas 3D kunnen weergeven vanaf ~40 inch (200 hertz, anders krijg je rare fratsen). Daarom zijn er ook geen 20 inch toestellen met 200 hertz! Het is op dit moment gewoon niet te maken.

De prijs van de meeste 3D TVs worden kunstmatig hoog gehouden met contracten tussen de de fabrikant en de retailers. Zo moet bijvoorbeeld de prijs van een bepaalde type Samsung TV 1750 euro zijn (welk type laten we even in het midden), dat de TV een inkoopprijs van 950 euro had op een moment maakte geen verschil uit met de verkoopsprijs.
3 jaar geleden heb ik al een model gezien waarbij de zonder bril 3 kon zien. Het model was iets van 46" en 3D werkte goed op een vaste afstand van de tv. Als je rond de tv liep, waarbij de afstand tot de tv hetzelfde bleef, met daarop een stilstaand object dan bekeek je het object vanaf de hoek die jij had t.o.v. de tv. Deze tv was zover ik weet geen 200Hz.
Iets heel anders, maar dat zet ik wel in de reacties: Ik hoop eindelijk een mooi top toestel van Blackberry. Het valt me toch tegen dat de support voor de Storm 2 (9520) nu al gevallen is wat betreft OS 6. Er komt geen OS 6 naar de Storm toestellen, terwijl Blackberry toch pretendeerde dat dit 'het top toestel was'. De Torch vind ik geen killer van de iPhone of Desire, daarom hoop ik ook op een nieuw fulltouch toestel van Blackberry :).
De Blackberry Torch heeft bijna universeel slechte tot middelmatige recensies gehad. De telefoon is traag, het OS is zowel modern als zeer ouderwets, en wat andere problemen.

RIM heeft misscien een gigantisch marktaandeel, maar naar mijn mening liggen ze ver, ver achter op WebOS, WP7, Android, en iOS. Ze hebben plannen om er iets aan te doen, maae dat lijkt niet voor 2012 of 2013 helemaal klaar te zijn. Misschien besluiten ze de Playbook-UI wel te downscalen, maar ook dat zal nog veel tijd kosten.

RIM lijkt me op dit moment niet interessant voor ons Tweakers. Een full-touch Torch lijkt me nogal... Jammer.
En dan weer binnen de kortste keren geen ondersteuning krijgen... 8)7 Ik begrijp niet goed waarom je trouwe blijft aan een bedrijf wat je blijkbaar teleurstelt.
Iets anders: Een VOD-videodienst die over de hele wereld beschikbaar is met recente films en TV-series voor een flat-rate abonnement.

Maar volgens mij is dat nog altijd maar dromen.
Ik droom met je mee, wat zou dat heerlijk zijn, al mogen er ook oudere films op staan
Spotify Video, you know you want it :P
Netflix in Amerika doet dat al jaren. Je zou zeggen dat die formule ook wel eens een keer naar Europa komt. Maar ik zit er ook al tijden op te wachten.
AMD Fusion komt er eindelijk. T werd tijd ;)
Ja! eindelijk! Deze keuze zocht ik in de lijst :)
Ik verwacht veel producten met Intel Sandy Bridge en AMD Fusion.
Zou me niets verbazen als er ook tablets met dergelijke processors bijzitten.
Ik denk dat er eigenlijk geen heel erg nieuwe zaken zullen komen nu maar vooral een uitwerking van alle nieuwe spullen van afgelopen jaar.

De lijst die jullie noemen zal er vast ook zijn maar er is nu zoveel technologie gepusht naar de consument dat er waarschijnlijk eerst wat meer gemolken gaat worden. Dus Android zal wel flink vertegenwoordigd zijn.

Verder verwacht ik dat Google zijn Internet TV platform gaat brengen samen met Sony, Logitech en andere partners. Voor mij moeten die dingen eerst 3D ondersteunen dus ik ben benieuwd!
Misschien dat er nog een fabrikant is die iets als Kinect in zijn product heeft gedaan.
Er zijn Open source drivers voor gemaakt en al iets voor XMBC, dus wie weet.
Hopelijk gaat Sony ook eindelijk een opvolger van de A700 DSLR introduceren. Het wordt echt tijd dat er één komt, met Exmor-R (back-lit CMOS), 1080p opname functie en een info LCD bovenop?
Dat hoop ik ook. Heb nu een A500, en zou best geïnteresseerd in een opvolger van de A700, met betere prestaties op hoge ISO's. LCD bovenop (zoals professionele camera's hebben), zou ik ook zeer fijn vinden.

Daarnaast hoop ik dat er ook een Live View functie op komt te zitten. Dat is toch wel erg handig met macro fotografie.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.