Reacties (151)
ook lijkt mij het mooi als ze voor beide watercooling als alternatieve mee nemen met dus een aanbevolen setje erbij of dat ze erbij zeggen als er van watercooling gebruik gemaakt gaat worden dan zul je over deze sterkte pomp moeten beschikken en deze groote aan radiatoren.
aangezien het animo er voor watercooling onder de gamers vaak wel is maar geen idee hebbe waar te beginnen.
mijn stem gaat alsnog uit naar thuisserver !
ik zou graag een server hebben van <30 watt
moet haalbaar zijn
[Reactie gewijzigd door Verwijderd op 23 juli 2024 10:58]
[Reactie gewijzigd door _Thanatos_ op 23 juli 2024 10:58]
Dit zuinig doen lijkt me intresanter dan een zuinige server met 1 of 2 disks , kan je gewoon een nettop halen.
Ik houd het zelf bij mijn foto's, muziek en documenten. Films zijn toch wel opnieuw te verkrijgen mochten ze kwijtraken.
Ja.Backup jij al je DVD's en Blu-ray's dan?
De DVD's en Blu-rays (en CD's) blijven als nieuw, en staan mooi als collectie. Voor het afspelen van m'n media gebruik ik rips die op een centrale thuisserver geplaatst zijn. Lekker gemakkelijk overal in huis toegang tot al je media zonder met schijfjes te moeten zeulen. Sterker nog, ik heb ook buitenshuis toegang tot al m'n media zo lang er een internetconnectie beschikbaar is.
Imho is het ideaal. Het enige nadeel is dat het wat tijd kost om elke disk te rippen, maar daarna zitten er enkel voordelen aan.
Anders, namelijk: Zuinig (automatisch stil)
Edit: Zuinig hoeft niet stil te zijn. Vooral als iemand hem een tijd niet ontstooft wordt menig pc nogal luidruchtig.
[Reactie gewijzigd door SRI op 23 juli 2024 10:58]
Ik doe zelf niet aan CAD, maar als je echt zwaar gaat werken, zal deze ook meer power nodig hebben dan een Workstation voor ontwikkelaars (bij ons op werk a.k.a. laptop
Ook kan een ontwikkelaar met een normaal scherm af, terwijl je voor CAD het liefst een zo groot mogelijk scherm wilt hebben.
Daardoor kom je uit op een onnodig hoge prijs, en ook maakt zo'n videokaart teveel lawaai. Ik heb het liefst dat mijn ontwikkel pc lekker stil is.
Alle andere systemen zijn allemaal ooit al eens langekomen, wil ook eindelijk wel eens een systeem zien welke voor mij bruikbaar zou zijn
@hieronder "SPee"
Nu vind ik scherm grote inderdaad niet echt belangrijk voor een systeem als developer.
Maar resolutie is toch wel een redelijk belangrijk. (Minimaal dual screen, of een enkel schermpje met 2560x1600).
Niets is zo hinderlijk als constant door je regeltjes heen te moeten scrollen, of alt tabben naar andere vensters dan je IDE
[Reactie gewijzigd door CrashOverDrive op 23 juli 2024 10:58]
Netbooks en Nettops!
Dus passieve koeling en SSD's en zo. Klinkt vet!
Ik heb Anders gestemd: Ik zou wel een DIY-NAS-BBG willen
Ventilators worden altijd geassocieerd met herrie maar lang niet altijd terecht. Er zijn genoeg doodstille fans.
Heb nu 12 cm Noctua's in mijn P180 zitten en wederom.....
Wellicht wat ver gezocht allemaal, maar als je het dan toch over tweaking hebt.... het is in ieder geval iets waar ik wel naar op zoek ben en het valt een keer buiten het standaard lijstje , zuinige thuisserver, workstation en cad-systeem.
Zullen ongetwijfeld wel wat draadjes over bestaan, heb er alleen nog niet naar gezocht. Hoor wel wat jullie er van vinden. Mocht er veel interesse zijn zal ik zelf wel een draadje openen.
[Reactie gewijzigd door Maddog McHare op 23 juli 2024 10:58]
ipv 7200 rpm disk een 5400 rpm eco disk en wat voor performance dit scheelt voor gamen en films kijken.
PC die ik laatst voor m'n pa heb gebouwd, trekt niet meer dan 50W in rust. En toch heeft het ding een lekkere snelle dualcore, 4GB geheugen en 2 snelle harde schijven... maar geen videokaart.
[Reactie gewijzigd door _Thanatos_ op 23 juli 2024 10:58]
Is het trouwens niet zo dat je voeding ook een berg verschil kan maken in de power die je systeem uit de muur trekt?
ook een gold voeding wilt nog wel eens helpen, maar is erg duur (bronze, silver en gold is de mate van efficiëntie)
Toch maar mee gaan jongleren ofzo

Hoe dan ook, ik zie liever een energiezuinige en stille pc. Iets om alleen office en internet voor te gebruiken. Dan is daar geen slurpende gamebak meer voor nodig.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.