Met een nieuw school- of studiejaar voor de boeg zullen sommige tweakers aan het rondneuzen zijn voor nieuwe hardware die kan helpen om dat jaar zo goed mogelijk door te komen. Als steuntje in de rug presenteren we vijf dagen lang elke dag een kortingsactie.
Van maandag 24 augustus tot en met vrijdag 28 augustus bieden we elke dag in samenwerking met een van de partners een speciale kortingsactie aan. Via een banner op de frontpage zie je elke dag welk product met korting aangeboden wordt en door erop te klikken krijg je de actiepagina van die dag voorgeschoteld.
Zowel Nederlandse als Belgische tweakers kunnen van de kortingen gebruikmaken, al verschillen de acties wel per land. Uit Nederland werken Bol.com, Paradigit, Toshiba Campus, Asus en Microsoft Store mee, terwijl we voor de Belgische Tweakers acties hebben in samenwerking met Bol.com, Exellent en VOP Telecom.
Nederlandse tweakers maken achteraf nog kans om hun aankoopbedrag terug te winnen in de grote ‘Back to School Show’. Na hun aankoop kunnen zij zich via de actiepagina aanmelden voor de terugwin-actie, onder vermelding van hun ordernummer. We nodigen vervolgens per dagactie drie tweakers uit om op donderdag 3 september langs te komen op het Tweakers-hoofdkantoor voor de show. Tijdens deze show worden door de enige echte Hans Kazàn niet alleen het aankoopbedrag, maar ook andere mooie prijzen weggegeven.
We trappen deze kortingsweek af met een aanbieding van Bol.com, die je hier kunt vinden.