Tweakers.net gaat van start met het zogenoemde Game Launch Centre. Met deze commerciële pagina's kunnen diverse elementen van een specifiek spel door een uitgever worden belicht. De redactie is niet betrokken bij de samenstelling.
Tweakers.net krijgt van game-uitgevers regelmatig vragen over nieuwe manieren om hun games bij onze bezoekers onder de aandacht te brengen. Omdat we niet van alle voorstellen even gecharmeerd zijn, zijn we op zoek gegaan naar een nieuwe advertentie-uiting om het gat tussen een normale banner en een complete take-over van de Frontpage op te vullen.
Deze is gevonden in de vorm van het Game Launch Centre. Hoewel bezoekers nog steeds met traditionele banners en dergelijke op het bestaan van een specifiek Launch Centre zullen worden gewezen, kan een adverteerder op de bijbehorende actiepagina veel meer informatie kwijt. Niet alleen biedt het Launch Centre ruimte aan video's en screenshots, ook kan er een prijsvraag worden opgenomen en bestaat de mogelijkheid om pre-orders aan te bieden. Als de redactie van Tweakers.net eerder over de game heeft geschreven, dan verschijnt er automatisch een apart blokje met links naar deze pagina's in het Launch Centre.
Het eerste Game Launch Centre is in samenwerking met Namco Bandai ontwikkeld voor de game Dark Souls.