Advertorial

Door Tweakers Partners

MSI pakt uit op CES: haarscherpe monitoren en zuinige maar krachtige desktops

06-01-2024 • 09:00

25

Bij MSI staat de gebruiker centraal. Het bedrijf biedt alle producten die je nodig hebt om perfect te kunnen gamen en werken. Om het je makkelijk te maken, is het programma opgedeeld in drie delen. In de MAG-serie vind je ideale producten om kennis te maken met het merk, in de MPG-serie vind je producten die meer mogelijkheden, functionaliteit en prestaties bieden, en aan de bovenkant van de range is MEG gepositioneerd. Zo kun je altijd je weg vinden in het enorme aanbod van MSI.

Ultieme prestaties en unieke features: MEG Trident X2

De MEG Trident X2 is het ultieme systeem van MSI. Deze machine is de ideale keuze voor wie simpelweg de beste prestaties wenst maar er geen schroevendraaier bij wil pakken. De machine wordt aangedreven door de nieuwste Intel Core i9-processor uit de Raptor Lake-reeks. Daarnaast kun je vertrouwen op hoge prestaties in games en tal van professionele toepassingen, dankzij een ingebouwde Nvidia RTX 4000-videokaart.

Met de Intel Core i9-14900KF-processor weet dit systeem een boostfrequentie te behalen tot 6GHz. De combinatie van de snelle RTX-videokaart en de nieuwe Intel Core-processor zorgt bovendien voor een enorme boost in AI-performance.

De behuizing van de X2 is zeer goed doordacht. De kast is verdeeld in afzonderlijke compartimenten waarin de diverse componenten koel blijven en dus de topprestaties bieden die je verwacht.

De X2 is niet alleen razendsnel, maar ook voorzien van een bijzondere feature. Op de voorzijde van de kast tref je een handig schermpje aan waarop je direct tal van functies van het systeem kunt besturen.

Energie besparen

Behalve de X2 brengt MSI ook een nieuwe variant van de uiterst compacte MAG Trident RS uit. Dit systeem is het beste alternatief voor een gameconsole. Het is niet alleen klein, maar ook zeer zuinig. Dat laatste is te danken aan het feit dat dit een van de eerste systemen op basis van het 12VO-energietoevoersysteem is. Hiermee is de nieuwe MAG Trident RS tot dertig procent zuiniger dan zijn voorganger.

MSI zet in op QD-oled

QD-oled is de overtreffende trap van oled. De technologie biedt dezelfde voordelen als oled: krachtige kleuren, een uitstekend contrast en diep zwart. Bij QD-oled wordt dit gecombineerd met de toepassing van quantumdots, waardoor de kleuren nog mooier en sprankelender zijn. Dat biedt enorme voordelen bij het spelen van games, en natuurlijk bij het werken met foto’s en video’s.

Op de CES presenteert MSI verder de MPG 271QRX QD-OLED, een 27-inchscherm met een refreshrate van 360Hz en 0,03ms GtG-reactietijd. Dankzij een resolutie van 2560x1440 pixels biedt het scherm perfect overzicht over je taken.

Voor wie graag nog meer wil zien, is er de MPG 321URX QD-OLED. Met dit scherm profiteer je van een refreshate van 240Hz, en het heeft eveneens een reactietijd van 0,03ms. Het scherm meet 32 inch en heeft 3840x2160 pixels.

Beide schermen hebben MSI OLED Care 2.0 aan boord, om inbranden te voorkomen.

Het absolute topmodel is de 49 inch grote MPG 491CQP QD-OLED. Dit scherm heeft een refreshrate van 144Hz en een reactietijd van 0,03ms, en telt liefst 5120x1440 pixels.

Rapid IPS

Voor wie geen enorm bedrag wil of kan spenderen, brengt MSI de MAG 274UPF op de markt, een 3840x2160 pixels tellend scherm. Dit model is voorzien van een rapid ips-scherm met 1ms GtG-reactietijd en een refreshrate van 144Hz.

Dit artikel is geen redactioneel artikel, maar gesponsord en tot stand gekomen dankzij de MSI en Tweakers Partners. Tweakers Partners is de afdeling binnen Tweakers die verantwoordelijk is voor commerciële samenwerkingen, winacties en Tweakers events zoals meet-ups, Developers Summit, Testfest en meer. Bekijk hier het overzicht van alle acties en events. Mocht je ideeën met ons willen delen over deze vorm van adverteren, dan horen wij dat graag. Hierover kun je met ons in gesprek via [Discussie] Reclame algemeen].

Disclaimer

De inhoud van deze advertorial was bedoeld voor plaatsing op Hardware Info. Echter, doordat Hardware Info is gestopt wordt de site niet meer voorzien van updates en wordt deze advertorial op Tweakers geplaatst.

Lees meer

Reacties (25)

Sorteer op:

Weergave:

Een 32 inch 4k OLED scherm! Daarvan is er maar één in de pricewatch op dit moment.

Ben benieuwd naar de reviews.
Zal dan iets van 1500,- hier worden ?
En niet curved, en een hoge refreshrate. Ik ben geïnteresseerd. Ik zoek een 4k 32" scherm waarop ik foto's kan bewerken, maar ook kan gamen. Wellicht is dit dat model.
“zuinige maar krachtige desktops”

i9-14900KF

:+
"Onze 4x4 hummer rijdt heerlijk zuinig!" :D
Zonder interne gpu, scheelt weer 0.3 watt!
Advertorials... prima dat er verdiend moet worden, maar het taalgebruik is tenenkrommend met alle superlatieven, framing en (valse) marketing beloftes. Moet dat nou echt zo?
De beste advertorials zijn de advertorials waarbij je alleen aan de titel kan afleiden dat het er een is.

De huidige vorm is toch aardig tenenkrommend.
Wel fijn dat je ze door het taalgebruik snel kunt onderscheiden van andere content, toch? Voor het geval je de tag of banner over het hoofd ziet.
Leuk zo’n claim van zuinig, maar wat noemt msi zuinig. Bij zou dat zijn max 5 watt in idle. (Zie zuinige server topic voor inspiratie hoe je dat krijgt)
Zuinigheid met Intel-processoren is op dit moment uberhaupt een flink statement gezien de energieslurperij die ze in de 14e generatie toepassen om mee te kunnen doen met het Zen 4 geweld.
En ook zen4 komt in verhouding tot ARM bekaaid af als je de performance per watt gaat vergelijken.
Waar hebben we het over ARM? Ik vergelijk Intel met AMD, Kanzi's vergelijken met Granny Smiths... niet Appels met Peren zoals jij nu probeert.
Waar hebben we het over ARM?
In mijn reactie betrok ik ARM er bij omdat het me relevant leek. Het is geen aanval op jou :)
Ik vergelijk Intel met AMD, Kanzi's vergelijken met Granny Smiths... niet Appels met Peren zoals jij nu probeert.
Waarom zou ik een CPU niet met een andere CPU moeten vergelijken?
Omdat tot op heden ARM nog niet relevant is in deze markt. Kan natuurlijk op korte termijn veranderen. Maar ARM is voor desktops en gaming laptops nog niet relevant.
De Mx serie van apple is voor professioneel desktopgebruik bijzonder relevant en voor mij de reden af te stappen van Windows. Geforce now draait vlekkeloos, maar het aanbod aan native games neemt met de dag toe.

Dit alles neemt overigens niet weg dat het moment dat er een degelijke ARM cpu voor windows is, ik DIRECT mijn macbook op de vraag & aanbod sectie van deze site aanbiedt. Ik vind MacOS rampzalig, maar bij gebrek aan windows release die Mx ondersteund heb ik geen realistische andere opties voor professioneel gebruik.
Dat snap ik wel. Ik heb een oude Intel Macbook als typemachine. Omdat ik er echt niks anders mee kan. Het is geen heel fijn OS. Eerste wat ik altijd moet doen is de CMD en CTRL omdraaien omdat anders het gros van mijn musclememory dat werkt op alle andere besturingssystemen niet werkt.
Je gaat een auto ook niet met een scooter vergelijken. Dus een scherm met server vergelijken op gebied van verbruik is exact het zelfde.
Klopt, een 🚗!= 🛴

Maar als we met z’n allen zo zuinig mogelijk proberen te leven omdat de aarde niet oneindige voorraad energie kan leveren gaan we toch ook niet klappen als ford aankondig: onze F350 rijdt zuiniger, ipv 1:5 rijdt ie nu 1:6. Das volgens mij al een groter verschil procentueel dan dat MSI hier aangeeft, maar het is nog steeds belachelijk onzuinig om een auto te laten rijden die 4 personen kan vervoeren.

Terug naar een pc: tuurlijk mag deze meer verbruiken dan een home server, een pc staat (hoop ik) niet de hele dag aan. Maar dan nog heb je niets aan alleen: hij is zuinig? Ten opzichte van wat? Een Ford F350?
En als je zegt dat ie zuiniger is: geef dan getallen.
De aarde kan wél oneindige energie leveren. Althans, oneindig in de zin: totdat de aarde over 1 miljard jaar te heet wordt om op te leven.
Want we zouden genoeg energie hebben, als we alléén aan geothermie zouden kunnen doen. Kwestie van diep genoeg boren, that's it.
Alle genoemde monitoren zijn voor mij oninteressant, als ze niet mat zijn. Op computergebied zijn er weinig zaken waar ik zo'n grote hekel aan heb dan aan spiegelende schermen.
Ik ben vooral benieuwd naar de nieuwe generatie QD Oled 34” ultrawides. Heb deze nog nergens gezien. Iemand anders al meer info hierover?
Mooi spul. Is er al een datum bekend waarop dit op de Nederlandse markt komt?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.