Door Wout Funnekotter

Hoofdredacteur

Tweakers Developers Summit 2022: Call for proposals

29-11-2021 • 08:00

8

We zijn blij dat we nu al kunnen melden dat de Tweakers Developers Summit 2022 op 23 juni 2022 gehouden zal worden. Vond de 2021-editie volledig online plaats, de editie voor volgend jaar is weer een ‘ouderwets’ fysiek event in DeFabrique in Utrecht. Achter de schermen wordt al hard gewerkt aan de samenstelling van het programma, maar we hebben ook jullie hulp nodig. Wil je zelf komen spreken of heb je een wens of idee voor iemand die in 2022 absoluut niet op het podium van dit unieke event mag ontbreken, laat het ons weten!

We zoeken sprekers in uiteenlopende disciplines en van verschillende achtergronden voor de devops-, back-end-, ai-, front-end-, security & privacy- en smarthome-tracks. Heb je zelf een mooi en interessant verhaal dat je met een grote groep wilt delen? Meld je dan aan! Of ken je iemand – een oom, buurman, nicht, collega, vriendin - die een prikkend verhaal kan delen of een masterclass wil geven? Vul dan dit formulier in en we nemen contact met je op (uiterlijk voor 04 januari 2022). Mocht je iemand kennen die we niet mogen missen, geef de naam van diegene dan vooral aan in de comments of stuur dit artikel naar hem of haar door. En lijkt het je leuk om dit zelf te doen, maar voel je je misschien onzeker omdat je presentatieskills mist? Geen probleem, er staat een sprekerscoach voor je klaar om je te helpen. De Developers Summit 2022 wordt in het Nederlands georganiseerd.

Deadline: 20 december 2021

devsummit

We gebruiken een Google-formulier omdat dit een prettige manier is om alle informatie te verzamelen. De data die we verzamelen vanuit de ingevulde Google-formulieren gebruiken we uitsluitend voor het programma van de Developers Summit. De gegevens zijn alleen toegankelijk voor degene die dit formulier heeft aangemaakt, Tweakers in dit geval. De data in G Suite wordt gehost bij Google, maar wel specifiek in Europa.

Benieuwd wie je voorgingen de afgelopen 2 jaar vanuit de community? (Let op. Toen was alles nog Engelstalig)

(Geen) Bill Gates en Elon Musk

Heb je zelf geen behoefte om te spreken voor een groep, en ken je ook niet 1, 2, 3 iemand in je directe omgeving die hiervoor in aanmerking komt, maar wil je wel een spreker voordragen die je heel graag op het podium wil zien? Dit kun je ook in het formulier zetten. De suggesties moeten wel een beetje realistisch zijn; Elon Musk en Bill Gates hebben we al gebeld, maar hun agenda zit een beetje vol. Het moet dus wel een haalbare kaart zijn.

Meld je nu aan als je op de hoogte gehouden wilt worden van de kaartverkoop

Wil je direct een seintje krijgen als de kaartverkoop begint zodat je zeker weet dat je als een van de eersten erbij bent? Meld je dan nu aan via onderstaande poll. Je ontvangt eenmalig een e-mail zodra de kaartverkoop start.

Developers Summit 2022

Poll

De opties zijn uitgeschakeld omdat de deelname gesloten is

Reacties (8)

8
8
5
0
0
1
Wijzig sortering
Relevant maar wellicht controversieel, bij de belastingdienst doen ze best interessant werk, vooral met formal proofs i.c.m. development, ontwikkeling in Haskell direct uit de specs, etc.. Misschien iemand die daar bij betrokken is en daarover durft te vertellen in het huidige (nieuws-)klimaat?

Die kerel van AH, hoe hebben ze hun site weer stabiel gekregen tijdens corona thuiswerken (begin pandemie was de website echt zeer slecht bereikbaar).

Als AH niet wil, dan wellicht iemand van Picnic of Jumbo?

In algemeen, er zijn enorme veranderingen geweest in verkeer op de AMS-IX, er zijn vast admins die keihard hebben moeten doorpakken, wat zijn de lessen, hoe hebben ze het gedaan/net gered/goed voorbereid?
Als ik ook een thema mag aangeven.
De laatste 10-20 jaar heeft de spoorwegwereld in Europa een grote verandering ondergaan, die tot op de dag van vandaag nog steeds doorloopt. Iedereen zal dan denken aan ERTMS, met ETCS en GSM-R als bekendste componenten.
Maar tegelijkertijd is er door de infrastructuurbeheerders ook aan centralisatie van de seinhuizen gedaan in bijna alle Europese landen. Daar waar je vroeger met kabelgeleiding toch een seinhuis in de buurt van de wissels en seinen moest hebben, kon dit met relais-technieken al verder worden opgeschaald. En dan deed de digitalisatie zijn intrede. Kopergeleidingen worden omgewisseld door glasvezel, ook dankzij de vele koperdiefstallen. Deze technologische vooruitgang zorgde er voor dat er effectief een grote centralisatie kon gebeuren van de seinhuizen. Ik geloof dat het ganse Franse spoorwegnet op dit moment op 8 seinhuizen draait.
Toen ik in 2006 bij de Belgische spoorwegen begon, hadden we nog papieren tabellen met vertrektijden en spoorbezettingen. Dit werd later een digitale grafiek. Dit was vooral handig omdat realtime wijzigingen ook effectief mee wijzigden op die grafiek. (Bij een papieren grafiek moest je het zelf tekenen). Nu werken we met een dynamische grafiek, die op voorhand al conflicten kan detecteren, en kan uitrekenen hoeveel vertraging een mogelijke oplossing kan opleveren. Een wijziging op een grafiek resulteert tevens in een wijziging van de rijpaden, het automatisch sturen van seinen etc...
De GGD
Nu het 2 jaar loopt de ervaringen van het opzetten van het hele test en resultaten systemen met alle privacy problemen waar ze tegen aan liepen en natuurlijk de problemen (verplichtingen) die ze hebben als een overheidsbedrijf
Wat een redelijk actueel thema is, betreft natuurlijk het Log4j-drama. In een artikel van het NRC worden Volkan Yazici (werkzaam bij bol.com) en Remko Popma als twee belangrijke developers genoemd. Ze zijn nu nog het internet aan het redden, maar hebben vast een interessant verhaal te vertellen schat ik zo (mochten ze daar zin in hebben natuurlijk)
Misschien niet de goede plaats, maar na he inzenden van het formulier is er nu niet echt een bevestiging en kom je weer terug bij de eerste pagina van het formulier. Verder erg goed er vroeg aan te beginnen.
+1 ik krijg ook geen feedback bij het invullen van het formulier. Dus geen idee of het verzenden succesvol is geweest. Bijv. ook geen bevestiging in de mail van het versturen van het google formulier.
Ik heb het formulier aangepast. Er zat inderdaad een fout in als je jezelf wilde aanmelden. Mocht je een spreker hebben getipt. Die zijn wel goed binnengekomen!
Als Elon en Bill geen tijd hebben dan Jeffrey Bezos? Die heeft tijd zat aangezien zijn space programma niet zo lekker loopt :+

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.