Ieder jaar doet Intermediair onderzoek naar de favoriete werkgevers van Nederland. Waar zou jij willen werken en waarom? Die informatie wordt gebruikt om te bepalen welk bedrijf de meest favoriete werkgever van Nederland in 2021 is.
Vind jij baanzekerheid in je volgende functie belangrijk, of hecht je veel meer waarde aan korte lijntjes? En ook een kenmerk zoals innovatiekracht kan een bedrijf interessant maken. Kun je als werknemer met de nieuwste producten en technieken werken?
Het zijn maar een paar voorbeelden van de aspecten die meer of minder worden gewaardeerd. Laat je stem horen, zodat werkgevers weten wat jij echt belangrijk vindt. Door mee te doen, help je de lat hoger te leggen voor bedrijven in Nederland. De bedrijven die als beste uit deze survey komen, worden als voorbeeld gezien voor andere werkgevers.
Via deze link kun je meedoen aan het onderzoek en help je mee te bepalen welke bedrijven favoriete werkgevers zijn. In de reacties onder dit artikel zijn er veel vragen gekomen met betrekking tot het onderzoek. Intermediair heeft daarom een FAQ opgesteld, hierin worden de meest gestelde vragen beantwoord.
Dit waren de toppers van vorig jaar
Top 5 algemeen
- Shell
- KLM
- Philips
- NS
Snelste stijgers
- Ministerie van Justitie en Veiligheid
- Greenpeace
- Tesla
Hieronder zie je de werkgevers per branche
Banken & accountants
- Rabobank
- ING
- ABN AMRO
ICT
- Apple
- Microsoft
Industrie
- Shell
- KLM
- Philips
Non-profit
- De politie
- Belastingdienst
Pensioenen & verzekeraars
- Achmea
- NN (Nationale-Nederlanden)
- Aegon
Retail & fast moving consumer goods
- Unilever
- Bol.com
- Coolblue
Techniek
- TNO
- Koninklijke BAM Groep
- Vanderlande
Media & Telecom
- KPN
- Netflix
- VodafoneZiggo
Dit is de volledige top 100 van 2020
Klik hier om de vragenlijst in te vullen. Door mee te doen aan het onderzoek maak je kans op op een van de vijf Bol.com-bonnen ter waarde van 200 euro.
Algemene voorwaarden actie
- Je Tweakers-account moet voor 30 maart 2021 actief zijn.
- Meedoen kan tot en met 7 april 2021, alleen door het onderzoek in te vullen.
- De winnaars krijgt uiterlijk 9 april 2021 bericht via e-mail. Niet-winnaars ontvangen geen bericht.
- De winnaars worden at random geselecteerd. Alleen winnaars die de gehele vragenlijst hebben ingevuld kunnen geselecteerd worden. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.
- Prijzen zijn niet inwisselbaar voor geld of andere goederen.
- Minderjarigen mogen pas meedoen na voorafgaande toestemming van hun ouders of verzorgers.
- Medewerkers van Tweakers en Intermediair zijn uitgesloten van deelname.
- Deelnemers die niet voldoen aan bovengenoemde voorwaarden kunnen worden uitgesloten van deelname.
- Klachten kunnen via klachten@tweakers.net ingediend worden.
* Edit - 1 april (16:21 uur): FAQ toegevoegd inclusief AVG vraag en antwoord.