Star Wars: X-Wing en zijn opvolger TIE Fighter worden opnieuw voor de pc uitgegeven. De spellen zouden vanaf dinsdagmiddag drie uur samen met verschillende andere klassieke games te downloaden zijn.
De heruitgave van de klassieke spellen is het resultaat van een samenwerkingsverband tussen GOG.com en Disney. Op het forum van de downloaddienst zijn verscheidene links opgedoken die de heruitgave van de spellen bevestigden, maar de betreffende pagina's zijn inmiddels offline gehaald. De homepage van de downloaddienst toont echter nog een klok, waarop wordt afgeteld naar dinsdagmiddag drie uur lokale tijd. De klassieke games zouden vanaf dat moment te downloaden zijn.
Op basis van de uitgelekte links worden onder meer Star Wars: X-Wing, opvolger TIE Fighter en de bijbehorende uitbreidingen verwacht. Het originele spel uit de reeks is al in 1993 uitgegeven en zijn opvolger is een jaar later verschenen. Het zou verder gaan om LucasArts-games als Star Wars: Knights of the Old Republic, Secret of Monkey Island, Sam & Max Hit The Road, Indiana Jones and the Fate of Atlantis.
Er zouden op termijn zo'n dertig games worden heruitgegeven die vrij zouden zijn van drm-beveiliging. Star Wars: X-Wing en TIE Fighter gaan naar verwachting 9,99 dollar kosten, omgerekend ongeveer 7,88 euro.
Update, 15.09: De spellen zijn op GOG.com verschenen. De Star Wars-games zijn net als Secret of Monkey Island alleen op Windows XP, Vista, 7 en 8 speelbaar. Indiana Jones and the Fate of Atlantis en Sam & Max Hit The Road draaien ook op OS X en Linux.