Sony heeft een nieuwe versie van zijn grote kruising tussen een tablet en een all-in-one in de Tap-serie uitgebracht. Het apparaat heeft een iets groter scherm dan de vorig jaar uitgebrachte Tap 20 en ook is de resolutie verhoogd. Daarnaast krijgt het apparaat een Haswell-processor.
De Tap 21 is een nieuwe zogenoemde mobiele all-in-one-tablet, die fabrikanten als Dell en Lenovo ook uitgebracht hebben en waarmee de fabrikanten zich op gebruik door het hele gezin richten. Sony zelf introduceerde een jaar geleden de Tap 20. Opvolger Tap 21 heeft een aanraakgevoelig 21,5"-scherm met ips-paneel, waar de Tap 20 een 20"-touchscreen had en ook is de resolutie verhoogd van 1600x900 naar 1920x1080 pixels.
Wat processor betreft brengt Sony versies uit met een niet nader aangeduide Intel Core i5 en een Core i7. Beide zijn van Intels zuinige Haswell-generatie, zodat aangenomen mag worden dat de accuduur verbeterd is, tenzij Sony de accucapaciteit verminderd heeft. Of dat het geval is, is niet bekend, maar het concern heeft wel de dikte met 50 procent weten te reduceren en het gewicht is afgenomen van 4,5 kilo naar 3,6 kilo.
De Tap 21 komt beschikbaar met een ssd of een hybrid drive met onbekende opslaghoeveelheden. De prijs zal 1200 dollar bedragen in de landen waar de Tap 21 als eerste uitkomt. Dat zal voorlopig in Azie en de VS zijn. Wanneer het apparaat naar Nederland komt is niet bekend.
:fill(white)/i/1378311788.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1378311789.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1378311790.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1378311791.jpeg?f=thumb)