Er zijn afbeeldingen en specs online gekomen van een onaangekondigde telefoon van HTC: de Butterfly S. De telefoon heeft een 5"-scherm met 1080p-resolutie, beschikt over stereoluidsprekers aan de voorkant en heeft een Ultrapixel-camera.
De soc in de Butterfly S zou een Snapdragon 600 zijn, net als in de HTC One, met onbekende kloksnelheid. De telefoon is een kleine update van de Butterfly, het eerste toestel van HTC met 1080p-scherm dat eind vorig jaar uitkwam in onder meer de Verenigde Staten, Japan en delen van Azië, en dit voorjaar ook in Nederlandse winkels verscheen.
De Butterfly S is niet zoals de One grotendeels gemaakt van metaal, maar van plastic. Ten opzichte van de vorige Butterfly zijn de luidsprekers op de voorkant geplaatst, vermoedelijk om stereogeluid te kunnen laten horen als de telefoon plat op tafel ligt. Bij de One heet dit BoomSound. Ook zou de Ultrapixel-camera, met minder maar grotere pixels om licht op te vangen, in de Butterfly S aanwezig zijn. De telefoon draait op Android Jelly Bean 4.1 of 4.2, met daaroverheen HTC's eigen skin Sense 5.
De telefoon zou volgende week al worden gepresenteerd. Een derde Butterfly-telefoon met de naam Butterfly 2 zou eind dit jaar komen, meldt Focus Taiwan. Over de details van dat toestel is nog altijd weinig duidelijk.
:fill(white)/i/1371192395.jpeg?f=thumb)
:fill(white)/i/1371192402.jpeg?f=thumb)