De Belgische internetprovider Belgacom wil bedrijven de mogelijkheid geven om vanaf 15 euro per maand een webwinkel te openen. De prijs die moet worden betaald, hangt grotendeels af van het aantal producten dat een winkel wil aanbieden.
Belgacom heeft nog geen persbericht uitgevaardigd over de nieuwe dienst, maar de Belgische krant De Standaard is al wat details over de nieuwe dienst te weten gekomen. Vanaf 15 euro per maand moet het mogelijk worden om een webwinkel op te zetten, al is nog onduidelijk wat een webwinkel daarvoor precies krijgt.
Bekend is wel dat de prijs die een webwinkel per maand moet betalen, afhangt van het aantal producten dat wordt aangeboden en welke functionaliteit wordt afgenomen, zoals een betaalmodule, een koppeling met facturatiesoftware en integratie met de Belgische posterijen. De dienst lijkt vooral te zijn bedoeld voor kleinere webwinkeliers met beperkte technische kennis.