Een Franse site ontdekte dat Electronic Arts de merknaam Outernauts heeft vastgelegd. De site ontdekte bovendien een intern marketingdocument waaruit blijkt dat de game gemaakt zal worden door Resistance-ontwikkelaar Insomniac Games.
Website Hardgamers vond een intern marketingdocument van Electronic Arts online met gegevens over FY13, waarmee naar alle waarschijnlijkheid het fiscale jaar 2013 wordt bedoeld. In het document, dat inmiddels offline is, kwamen de namen voor van games die op de markt gebracht worden via EA Partners, de tak van de uitgever die samenwerkt met zelfstandige ontwikkelaars.
De opvallendste naam op de lijst was Outernauts, een game waarvan EA de merknaam blijkt te hebben vastgelegd bij het US Patent Office. De nog onaangekondigde game wordt gemaakt door Insomniac Games, dat in 2011 shooter Resistance 3 afleverde. Resistance 3 werd door Sony exclusief voor de PlayStation 3 op de markt gebracht. Outernauts is het tweede samenwerkingsverband tussen Insomniac en EA. Tijdens de laatste E3 kondigde EA al Overstrike aan, een shooter die door Insomniac gemaakt wordt voor de Xbox 360 en PlayStation 3.
Op de lijst die door HardGamers ontdekt werd prijkte ook de naam Populous. EA legde de merknaam Populous in 2009 al vast, maar het was niet bekend of de uitgever ook een game met die titel in productie heeft. De lijst maakt duidelijk dat EA in het fiscale jaar 2013 een Populous-game op de markt wil brengen. Populous is de naam van een klassieke god-game uit 1989, gemaakt door Bullfrog Studios. Het concept werd verzonnen door Bullfrog-oprichter Peter Molyneux. EA kreeg de merknaam in handen toen het de studio in 1995 overnam.