Op de site van de Duitse keuringscommissie USK is de puzzelgame Braid opgedoken. De commissie heeft het spel getest op de PlayStation 3 en het voor alle leeftijden goedgekeurd. Wanneer de nieuwe versie te koop zal zijn, is onbekend.
Op 30 juli heeft de Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle de puzzelgame Braid getest, zo blijkt uit de website van deze Duitse organisatie, die bepaalt voor welke leeftijd een spel geschikt is. Volgens de site verschijnt het spel voor de PlayStation 3 en is het geschikt voor alle leeftijden.
Een officiële aankondiging van een PS3-versie van Braid is er niet, maar Jonathan Blow, de maker van het spel, heeft in het verleden aangegeven dat hij hoopte het spel op het PlayStation Network aan te kunnen bieden. Dat kon pas nadat de periode van exclusiviteit verlopen was die Microsoft bedongen had voor de oorspronkelijke versie van het spel, dat in 2008 op Xbox Live Arcade is verschenen. Een versie voor de Wii achtte Blow destijds ondenkbaar, omdat het spel te groot zou zijn om het met een Wii te downloaden. In de tussentijd heeft Nintendo echter de downloadmogelijkheden van de Wii verruimd: games kunnen nu op een sd-kaart worden opgeslagen. Eerder dit jaar verscheen de game al voor Windows en OS X.