'Jongerenprovider' Blyk heeft zijn introductie voor de tweede keer uitgesteld. Dit keer noemt de aanbieder van gratis belminuten in ruil voor advertenties geen introductiedatum, maar de provider zou nog wel dit jaar actief worden.
De introductie van Blyk, een mobiele-telefonieprovider die zijn klanten gratis belminuten geeft in ruil voor het bekijken van advertenties, stond oorspronkelijk gepland voor rond de kerst van vorig jaar. Omdat de software nog niet gereed was, werd de introductiedatum verschoven naar deze maand. Nu heeft het bedrijf aangekondigd dat de introductie wederom is uitgesteld, nu 'tot nader order', al zegt directeur Eric Kip van de Nederlandse tak van Blyk dat het in elk geval dit jaar zal zijn.
De introductie is verschoven omdat Blyk, die zijn diensten wil aanbieden aan jongeren tussen 16 en 29 jaar, geen virtuele provider wordt, maar gaat samenwerken met een provider om zijn dienst op de markt te brengen. "Op de simkaart en in beeld staat gewoon Blyk en klanten zitten bij ons. Als je een virtuele provider wordt, kost dat veel tijd en het is duur. Bovendien wilden providers graag met ons samenwerken en kunnen we op die manier ook sneller onze diensten in veel andere landen gaan aanbieden."