Q3Test Ram Drive artikeltje

Bij The Tech Zone hebben ze een originele toepassing gevonden voor een ramdrive: zet Q3Test in RAM en je bent 10 seconde eerder in een level dan je mede-fraggers, die vanaf een trage harddisk moeten loaden:

With 256 MB RAM, just use between 80-100 MB of RAM for the RAM drive, and once in Windows, install Quake 3 to the RAM drive and run it from there. Then, you will be the first one in the levels every time. Loading Quake 3 from a RAM drive is a whole new experience. The game loads like right NOW! You'll beat everyone to the level by up to 10 seconds.

Diep verslaafde kwekers surfen richting The Tech Zone voor het complete artikel.

Door Femme Taken

UX Designer

13-08-1999 • 02:56

6

Bron: The Tech Zone

Reacties (6)

Sorteer op:

Weergave:

Moge ze dat fixen in Quake3Test 1.09!

Je mag natuurlijk niet bevoordeelt worden door de snelheid van je HD in een online game. Zou wel lullig zijn in ieder geval.
Waarom niet? Je hebt ook voordeel van een snellere lijn, snellere CPU, snellere video etc...
ja, maar dat snellere lijntje is de voornaamste reden dat mensen (zoals ik) erg veel last hebben met lag en hoge pingtijden. Maar lag is het ergst (ik word nog eerste met een ping van 450 terwijl de anderen onder de 100ms zitten<img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/smile.gif width=15 height=15>
Met een snelle lijn wor je ook niet echt bevoordeelt. Met een 33k6 modempje kun je betere pings krijgen dan emt een snel kabelmodem. Het gaat erom hoe je ISP verbonden is met de ISP waar de server staat. Quake gebruikt de extra bandbreedte die je hebt toch niet.

Een snellere CPU/videokaart is niet iets waar anderen bij benadeelt worden, alleen jij bij bevoordeelt. Tien seconden eerder in een level zijn is gewoon niet eerlijk, want daar worden anderen dus ook mee benadeelt.

Alsjebegrijpwatikbedoel...
Sja, zo zitten Quake e.d. open games in elkaar. Ik vind het een zeer groot voordeel dat je naderhand nog in kan loggen. Das toch irritant, dat je bijv. in C&C ofzo alleen mee kunt doen vanaf het begin? En als je nou eenmaal een snelle computer hebt wordt je zowiezo bevoordeeld, maar daar betaal je ook voor...
zo iemand die 10 sec eerder in het level is VRAAGT er gewoon om om gefraggt te worden<img src=http://192.87.219.67/~femme/wot/forum/interface/smilies/smile.gif width=15 height=15>

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.