Slecht nieuws(of goed) voor de Amsterdamse(en omstreken) kabelnetters, MediaOne heeft het resterende aandeel van 50% in A2000 verkocht aan UPC.
UPC wordt dus volledig eigenaar van A2000 en het ligt dus ook voor de hand dat alle kabelnetters in A'dam en omstreken MOETEN overstappen op Chello.
Hier een stukie uit de tekst:
United Pan-Europe Communications (UPC) betaalt 487 miljoen gulden voor het 50 procents belang in A2000 van MediaOne. Ook uitstaande schulden van 255 miljoen gulden gaan over naar de nieuwe eigenaar.De transactie zal, zo hoopt UPC, in het derde kwartaal van dit jaar helemaal zijn afgerond. Inclusief de ruim 535.000 klanten van A2000 heeft UPC dan 1,5 miljoen kabelklanten in Nederland.
Gelijk met de aankondiging dat UPC volledig eigenaar wordt van A2000 meldt het bedrijf ook de aandelen in Kabel Plus, een Tsjechisch kabelbedrijf met vertakkingen in Slowakije, van MediaOne overgenomen te hebben voor 150 miljoen dollar. MediaOne had een belang van 97 procent in de Oost-Europese kabelaanbieder.
Lees hier de rest van het bericht.