Modellen knagen in gekleurde jasjes op Microsofts catwalk

Op de catwalk van Redmonds muizencouturier Microsoft, flaneerden afgelopen dinsdag strap- en stringless modellen, slechts gehuld in op maat gesneden jasjes met de kleuren voor het komende seizoen. De ronde goed in de hand liggende vormen van de knagende maar volslanke mannequins worden door de strakke belijning geaccentueerd, het beweeglijke scrollwheeltje vrijlatend: het oog wil soms ook wat. Er werden drie thema's uitgebeeld op de Special Edition muizen, met de trendy namen 'Groovy', 'Immersion' en 'Night Vision'. Groovy haakt in op de jaren zestig retrotrend met felle oranjerode tinten. Immersion is geïnspireerd op de stille duistere dieptes van water, met golvende lijnen en blauwe tinten. Night Vision verbeeldt een aan sci-fi gerelateerde fantasieprint. Alle modellen bevatten hedendaagse optische technologie om op ieder desktopoppervlak te performen. De getoonde jasjes dienen als voorlopers van een regelmatig uit te breiden reeks muiskledingstukken in een beperkte oplage, zodat klanten niet meer gebonden zijn aan een standaard grijs of zwart tenue, maar zich naar eigen smaak kunnen onderscheiden van anderen. Een trend die al in andere sectoren te zien is, zoals mobiele telefoons. Of de aanstaande wintercollectie bont zal gaan gebruiken is nog niet bekend.

Microsoft muizen in gekleurde jasjes

Door Jack Leenders

07-04-2004 • 12:48

46

Bron: Microsoft

Reacties (46)

Sorteer op:

Weergave:

Je kunt zeggen wat je wil, maar ik denk dat MS hier zeker weer een gat in de markt heeft. De gemiddelde nerd gaat voor gebruiksgemak, maar met zoveel diverse mensen (en vooral vrouwen) die tegenwoordig een pc+muis gebruiken is er denk ik een hele grote markt als het gaat om design/looks van de apparatuur. Tegen een leuke meerprijs uiteraard, de kassa zal er wel weer goed vol mee lopen. Slimme zet van MS :)
Nu alleen nog wachten op die MS Muis die ook nog eens horizontaal kan scrollen. Dan ben ik misschien bereid afstand te doen van mijn huide Logitech muis :*)

edit:

Of kunnen ze dat soms al?!! Ik zie in ieder geval een uitsparing en een paar pijltjes staan naast het scrollwieltje...
Van de Microsoft site:
The product also delivers ambidextrous comfort and high-performance features, including Tilt Wheel Technology for smooth horizontal and vertical scrolling capabilities.
Dus horizontaal en verticaal. Het ziet er wel naar uit dat je een soort van verticaal moet duwen i.p.v. scrollen?
Verwijderd @JaY-7 april 2004 13:23
het wieltje kan kantelen om naar links of naar rechts te kunnen scrollen (duwen) en draaien voor verticaal scrollen
Eindelijk iemand die het begrijpt. Eindelijk een goed presterende muis in een cool jasje.

Duurt niet lang voordat ook anderen zoals logitech dit voorbeeld gaan volgen.
Volgen? Ik heb thuis een paar jaar oude Logitech liggen met blauw/zwart luipaardmotief. Dit is duidelijk een oud idee.
Dan heb je MX510 gemist?
Voor mij blijft een muis een dingetje waarmee je het pijltje op je beeldscherm mee kunt besturen. Met zo'n print erop ziet het er wel leuk uit, maar de werking vind ik gewoon veel belangrijker. Kortom ik zou niet kiezen voor design muis en zeker geen extra geld voor betalen.
En kleren zijn er alleen om je warm te houden, zeker? Estetiek, lifestyle, er gewoon goed uit zien, zijn ook belangrijke dingen in het leven!

dus computernerds kopen een mooie muis... en gaan casemodden. :+
Die Night Vision ziet er wel strak uit, is natuurlijk een leuke manier om meer muizen te verkopen dit (denken ze) maar ik vraag me af of dit echt zo werkt? Meeste mensen die ik ken kopen een logitech, of krijgen een muis bij hun computer
Verwijderd @lex7 april 2004 15:48
Ik koop altijd MS voor bedienings apparatuur ;) Slechte ervaringen met logitech. Bovendien vind ik persoonlijk MS producten er mooier uit zien als logitech.

Vooral de keyboards.
Maar hopen dat ze nog een modelletje NightVision met staartje uitbrengen.
Draadloos vind 'k maar niets om te gamen (heb nu zelf een MX700).
Maar je kunt er maar één hand mee vullen :'( :-X
is dat wel zo slim met een muis over de CATwalk ;)
Waarom denk jij dan dat die mannequins knagend flaneerden ;) ? Toch niet omdat ze worteltjes aten; het zijn bepaald geen anorexiamuizen
Gaat Frans Molenaar nu de muizen van Trust aankelden ? 8-)
Nee, maar het gerucht wil well dat Jan des Bouvrie dat voor Trust gaat doen.

De kleur: wit.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.