ECS introduceert EZ-Buddie, u-Buddie en DeskNotes

Op de site van Elitegroup Computer Systems is een persbericht verschenen waarin melding wordt gemaakt van een aantal nieuwe producten van het bedrijf, welke zijn gepresenteerd op de Comtek Russia 2003, welke op dit moment plaatsvindt. De DeskNote serie is uitgebreid met de A980, welke het eerste model uit de productreeks is die kan worden voorzien van upgrades door de gebruiker. De DeskNote serie bestaat uit computers die lijken op laptops, echter een accu moeten ontberen en daardoor niet geschikt zijn voor mobiel gebruik. Met de DeskNote serie richt ECS zich dan ook voornamelijk op mensen die wel een mobiele pc willen, maar deze niet onderweg hoeven te gebruiken.

Verder heeft ECS twee nieuwe productseries gepresenteerd, te weten de u-Buddie en de EZ-Buddie. Dit zijn desktop computers die weinig ruimte innemen en voorzien zijn van makkelijk toegankelijke aansluitingen. De EZ-Buddie is voorzien van een 6-in-1 Card Reader voor onder andere SD- en MMCards, CompactFlash, MemoryStick en SmartMedia. Voor de cooling van de processor is een noise-free koelsysteem aanwezig waarbij het toerental van de ventilator zich aanpast aan de werksnelheid van de CPU. De processor frequentie kan door middel van een draaiknop aan de voorzijde van de pc worden geregeld. Voor de weergave van de nodige informatie over de toestand van de EZ-Buddie is er een display aanwezig:

ECS EZ-BuddieFulfilling its corporate mission of Driving the New PC Era, Elitegroup Computer Systems (ECS), a leading IT technology solutions provider, will exhibit a new line of innovative EZ-Buddie and u-Buddie small footprint PCs and the first upgradeable DeskNote mobile desktop computer at Comtek Russia 2003 in Moscow April 22~25. In addition to a complete array of groundbreaking motherboards, ECS will showcase its latest complete PC systems and savvy peripheral devices in the fair.

[...] ECS' EZ-Buddie is designed to bring the desktop PC back to desktop while, at the same time, providing a friendlier input/output interface to accommodate the ever-increasing array of plug-and-play devices and applications now available for personal computers. The small footprint EZ-Buddie line features an onboard 6-in-one Card Reader, noise-free thermal design, a small, space-saving footprint and exquisite styling.

Door Martin Sturm

Nieuwsposter

22-04-2003 • 17:46

15

Submitter: T.T.

Bron: ECS

Reacties (15)

15
14
8
0
0
2
Wijzig sortering
FF op de site gekeken naar de afmetingen van de EZ-buddie (26x16x31cm) en andere specs...zo te zien gaan ze 5 verschillende versies uitbrengen van dit apparaatje.
En hij heeft een heus dashboard waar je van alles kan aflezen :)
www.ecs.com.tw/products/graphics/ez-1.jpg link naar plaatje
Hij is wellicht een leuke concurrent voor de Shuttle mini PC's.
De S-Buddie is trouwens de Card reader solo en de u-Buddie is een vergelijkbaar PC-tje maar dan zonder reader.
Ik dacht ECS introduceert nieuwe Bonzibuddy's :+.
Anoniem: 36442 7 mei 2003 09:17
Erg mooi kastje, alleen ongeschikt om naast je stereo te zetten als multimedia apparaat. Er is (nog) geen tv-out beschikbaar en er is geen vrij agp-slot op het moederbord.
Ik hoop dat ECS snel met een ander moederbord komt zodat hij echt goed te gebruiken is.
Anoniem: 72316 22 april 2003 17:55
hoezo obvious:
Wordt je CD in de speler geklemd, alvorens in te schuiven??
Elke cd-rom speler die ik ken heeft speciaal hiervoor nokjes in de lade verwerkt zitten. De cd 'steunt' hierop totdat ie door het loopwerk vastgezet wordt.
Anoniem: 72316 @Domino22 april 2003 18:21
zou dat voldoende zijn?
Dan topt ie toch om?
"Toppelen" > CD toppelt. Klinkt zo lekker, maar goed. Dan kantelt 'ie er toch uit? Je dient de CD er immers in te plaatsen, dus is er boven of beneden genoeg ruimte om te 'toppelen'..

Maar goed, dat zal ik wel weer verkeerd hebben. Ik vind het er gewoon een beetje 'wankel' (zonder motor) uitzien.
Meestal zit er bovenaan ook een "grendel" die je naar beneden over de bovenkant van de CD draait.
probbly gewoon in die klemmetjes hangen die vrijwel elke cd-speler heeft :)
Ik denk dat ze hier de zelfde manier gebruiken als dat in laptops en portable cd-spelers gebruikt wordt. In het midden wordt de cd vastgeklemd door kleine klemmetjes. Zo werkt dit bij mijn lap en diskman.
De naam doet me echt heel erg aan BonziBuddy denken..
smooi dingetje ... altijd al zo'n ding willen hebben als MP3/DVD/DiVX bak naast mijn TV :Y)
Als deze dingen net zo'n prijs/kwaliteit verhouding hebben als die K7S*A bordjes, worden dit weer toppers :Y)
frequentie geregeld door een knop aan de voorkant? lijkt me wel handig op een standaard systeem ivm overklokken

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.