Er komt een remaster van de originele Plants vs. Zombies-game. Die komt in oktober uit voor meerdere platformen. In die game zitten onder andere een co-op-modus en een modus om tegen andere spelers te spelen.
Ontwikkelaar EA kondigde de game aan tijdens de Nintendo Direct Showcase. De game, Plants vs. Zombies Replanted, lijkt een grafische make-over te krijgen met een HD-resolutie, al toont de ontwikkelaar daar geen gameplaybeelden van.
De game krijgt daarnaast de optie om samen met anderen te spelen. Er komt een lokale co-operatieve modus en een player-versus-playermodus. Ook daarover geeft EA geen praktische informatie. De Replanted-versie van het spel komt op 23 oktober uit voor de Nintendo Switch 2, maar ook voor de Xbox, PlayStation en voor pc.
Update, 11.07 uur - In het artikel stond dat de game alleen beschikbaar kwam voor de Switch, maar dat moet voor alle platformen zijn.