De mensen van LetsGoDigital hebben wederom een testrapport gemaakt een van leuke instap digitale camera. Ditmaal was de Fuji FinePix A201 aan de beurt. De Fuji FinePix is zeer compact en kan tot 2,5x digitaal inzoomen. De scherpte valt voor een 2 Megapixel camera zonder Autofocus enorm mee. De opnamen die gemaakt worden met een vast brandpunt zullen geen hoogstaande opnamen zijn, maar de normale huis-, tuin- en keukenkiekjes. Als opslagmedium wordt een SmartMedia geheugenkaart gebruikt. Standaard is de camera voorzien van een 16MB kaart. Hiermee kunnen ongeveer 20 opname op de hoogste resolutie en kwaliteit mee worden gemaakt. Hieronder een gedeelte uit de conclusie:
De Fuji FinePix is naar mijn mening een ideale camera voor de echte instapper. Iemand die echt niets meer wil dan kiekjes maken en een camera zoekt om eens mee te nemen als 2e camera tijdens de vakantie.
De camera is minder geschikt om onder slechte lichtomstandigheden te gebruiken, dit betreft ook de binnenopnamen. De FinePix A201 is dan ook meer een mooi weer camera dan een allround camera.
![]() |
Met dank aan Verwijderd voor de tip.