Bij VR-Zone is een review verschenen van een TwinMOS 128MB PC166 SDRAM module. TwinMOS is een bedrijfje uit Taiwan dat onder andere geheugen voor videokaarten bakt, maar met dit PC166 geheugen vallen ze voor het eerst echt op buiten Azie. Om te testen wordt de module, die overigens ook als 256MB versie is te krijgen, vergeleken met een Hyundai reepje. De test is echter nauwelijks eerlijk te noemen; beide DIMM's draaiden op 133MHz, maar de TwinMOS werd op CAS2 ingesteld, terwijl de andere het met CAS3 moest stellen.
De volgende testen vinden plaats op 150MHz, waar men, ondanks de lagere latency van het TwinMOS geheugen, niet meer zoveel verschil ziet in performance. Helaas wordt niet gekeken naar het overklok-potencieel, hoewel vage berichten uit Taiwan beweren dat 200MHz te halen is met CAS3. Mensen die dit geheugen kopen zullen dus absoluut niet bang hoeven zijn dat hun geheugen de oorzaak is dat de processor niet verder wil. De prijs is ook vrij laag, voor 128MB betaal je $61 en voor 256MB $125. Zeker een aanrader dus voor overklokkers die het zekere voor het onzekere willen nemen:
The performance increase seems pretty reasonable although not much because it is just the difference of CAS latency of 2 and 3. Just pay an extra S$20 or US$12 and get a SDRAM rated at 166Mhz sounds very reasonable to me. With this 6ns RAM, you can no longer limit your overclocking due to memory contraint. If you can't overclock well, that means some other factors are in play except the RAM because this RAM can do at least 166MHz. I will rate this TwinMOS PC-166 SDRAM as Best Buy! much due to the very reasonable price at US$61.