Dat er steeds meer gebruik gemaakt wordt van het ons zeer geliefde medium internet wisten we al. Nu is echter ook gebleken dat de de internetactiviteit van de 65+'ers relatief het snelste stijgt. Het lijkt me dat dit te wijten is aan het feit dat er tot kort geleden zich haast geen enkele oudere op het web bevond. De stijging is dan procentueel gezien snel hoog. Het artikel vermeld overigens ook dat internet het meest door de leeftijdsgroep 16-24 wordt gebruikt:
Steeds meer senioren zitten regelmatig op internet. Inmiddels is circa 10 procent van de 65-plussers wekelijks online. Volgens Internet Databureau betekent dat vier keer zoveel online-ouderen als begin vorig jaar, die zich op de digitale snelweg wagen.
Het internetgebruik van de groep ouderen stijgt het snelst van alle leeftijdsklassen. Het onderzoek 'Internet in Nederland' van het bureau laat dat zien. De enquête werd in de maanden april, mei en juni uitgevoerd door bureau Intomart, in opdracht van Internet Databureau.
Een woordvoerder van Internet Databureau verwacht de resultaten op korte termijn. De leeftijdsgroep tussen 16 en 24 jaar is nog steeds het vaakst vertegenwoordigd op de digitale snelweg. In deze leeftijdsklasse is bijna 65 procent wekelijks online.
Check Nu.nl voor het originele artikel of surf naar WebWereld voor een iets andere verwoording.