Ja, jij als specialist ziet een hoax.
Ik niet, als je alle namen gaat opzoeken blijken ze allemaal een stukje onmisbare kennis te hebben.
Was het een hoax (als in oplichting, wat hier overal hard geroepen wordt) dan ga je daar niet je eigen naam aan vergooien.
Zijn het vakkundig bij elkaar gezochte namen dan hadden de eigenaren wel aan de bel getrokken vanwege misbruik.
En een verhit draadje?
Leuk al die rode lijntjes op je gezicht........
Hier uitleg over de draad en scheerbeweging, die je denk ik gemist hebt;
quote;
Many have asked us to show a closer shave with the prototype shaver, and we would love to, but can’t. Here is why.
The prototype in the demo video can’t cut much closer because the hand-made fiber in the prototype breaks when lightly bouncing it off the skin. It’s made of glass and is very thin. It also can’t be mounted with the necessary support to prevent that. The hand drawn fiber that you see cutting hair in the videos has an un-even surface that doesn’t uniformly couple the laser light into the hair over the whole cutting region.
Hier over wat voor proces dat is, waar ze de funding voor vragen, dat kan niet even uit de hand zoals zij gedaan hebben.
En zo dun is ook een eerste keer, ook voor Corning et al.
En de laserkleur? Boeiend hoor.
Van mijn part zit er zelfs (nog) een snoer aan het scheermes om de laser te voeden voor het prototype, (want je staat toch meestal boven een wasbak met een stopcontact)
Ze laten imo duidelijk zien hoe het werkt, ik snap niet dat een prototype tegenwoordig al een eindproduct moet zijn, zoals jij ook duidelijk vindt, want groene lasers zijn te zwaar voor een batterij.
En daarnaast, als ik wel een baanbrekend laserontwerp heb weet ik niet of ik dat zo op internet zou zetten, laat ze maar denken dat we met groene lasers werken.....
En inderdaad, ik droom lekker verder.
Natuurlijk zijn er veiligheidseisen wbt lasers.
Maar zie jij behalve het contactoppervlak ergens laserlicht uitkomen? Of blijft dat zonder contact binnen de vezel?
andere quote;
The laser beam is contained inside the fiber & is also well below eye safe levels.
Zelfs als je hem dus in je oog duwt lijkt het me volkomen veilig.
En scheermesjes? Ooit even je oogbol geschoren?
En?
Veilig?
Dus, alle zelfbenoemde specialisten op het web ten spijt, men (ik ook) heeft er ondanks alle zwartmakerijen nog steeds vertrouwen in.
Inmiddels is het project al weer stevig gefund.
De teller staat inmiddels op $ 280.000, van de gevraagde $ 160.000 .
Die Skarp komt er wel.
Tijd zal leren wanneer.
(Of dat iedereen die nu roept dat we nooit naar de maan kunnen vliegen, gelijk krijgt natuurlijk.......
)
[Reactie gewijzigd door Teijgetje op 23 juli 2024 14:20]