Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Een uitstekende muis in gebruik, maar de ondersteuning laat de wensen over.
Pluspunten
Uitstekend presterende sensor Degelijke bouwkwaliteit Software niet perse vereist
Minpunten
Zonder tapemod hoge LOD Slechts één zijknop aan elke kant Zonder drivers geen controle over verlichting Firmware updaten gaat niet altijd goed
Eindoordeel
Voorheen heb ik de razer diamondback, roccat kova en de roccat kone pure optical gehad.
Deze Kana v2 ligt goed in de hand. Ik heb kleine handen, dus voor mij is deze muis perfect. Software is niet zeer uitgebreid maar voldoet. Is alleen nog geen support van de steelseries engine 3 helaas.
De sensor is zeer precies; zij het niet dat het lod probleem goed merkbaar is. Maar met de tapefix is dit probleem verholpen. Ik twijfelde om deze muis te kopen aangezien voor dat geld verwacht mag worden dat hij goed functioneert. Toch trok de simplicity van de muis mij, wat zeker met gamen een pluspunt is. Met tapefix erbij geef ik de muis een 9. Zonder tapefix is de muis niet goed te gebruiken voor fps games.
Eindoordeel
Steelseries Kana V2 Zwart
Heb deze muis nu 2 jaar. Deed het altijd heel fijn. Makkelijk programmaatje om de instellingen van de knoppen aan de zijkant te beheren. Alleen heb nu naar 2 jaar kabelbreuk. Vind ik toch een beetje vroeg. Game niet heel intensief en ligt altijd netjes op de muismat.
Pluspunten
Veel mogelijkheden met de knoppen Ligt goed in de hand
Minpunten
Veel te snel kabelbreuk
Eindoordeel
Steelseries Kana V2 Wit
Lekkere grip, lichte muis, goede sensor.
Enig nadeel is dat de LOD (lift-off distance) veel te hoog is zonder de tape-truc, waarbij je een deel van het sensorgat afschermt met wat tape.
Voor mij, als Counter-Strike speler is dit verschrikkelijk.
Pluspunten
Goede sensor Uitstekende vormgeving voor claw-grip en goed materiaal
Minpunten
LOD is te hoog, had misschien gefixt kunnen worden door de sensor hoger in de muis te plaatsen o.i.d.
:strip_icc():strip_exif()/u/352653/watchmen_50x50.jpg?f=community)

:strip_exif()/u/224821/benders.jpeg.gif?f=community)
:strip_icc():strip_exif()/u/245131/crop5f82f2b790087_cropped.jpeg?f=community)